Izbor TV-a za .m3u listu

UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Pozdrav drugari, jedno pitanje pa kasnije kada mi bude jasno možete obrisati post:
Za gledanje ovih lista na TV šta je potrebno?
Pretpostavljam TV koji podržava Wi-Fi odnosno smart tv sa Android platformom ili...?
Hvala svima.
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Mozes i ako imas neki android tv box,samo skines sa Play Store-a,aplikaciju IPTV,u nju ubavis m3u fajl i gledas preko MX Plejera.Ili ako imas smart tv,onda ubacis onu aplikaciju valjda bese SS IPTV,zatim m3u i gledas.Ali ovo za SMART TV ce mnogo bolje @Sota da ti objasni.Pozz.:)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.334
Najbolje bi ti bilo ako imas mogucnost negdje u trgovini da vidis taj Tv

Odes u trgovinu uzmes daljinski i pogledas pod Smart Hub sta ima od aplikacija dole od mene navedenih

Ja imam 2 Samsung Smart Tv-a jedan od njih je Model

UE40H6470


Na njega sam instalirao Fork Player koji preko USB-a ucitava liste liste mada ima i Ott Player apk itd...


UE40JU6550
Na ovaj sam instalirao Ott Player apk koja je dostupna pod Smart Hub / apk


Takodjer ima pod Smart Hub / apk i Smart IPTV, SS IPTV

Postoje i apk kao Nettv Plus, GSS Media, Balkanyum, Kopernikus OTT TV ali one se placaju

OttPlayer se ne placa takodjer i Fork Player dok se apk Smart IPTV placa nekih nepunih 6€ za ostale nisam siguran

Edit:
Moji modeli Smart tv nisu Android

Pozdrav
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.826
Koliko sam skontao kod tebe je Android i pusta 265x
Najbolja opcija IPTV Sofronov i MX Player
Posaljes Cikakuretu listu da ti da i ubacis je na svoj player :D
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Pozdrav svima
Ponovo mi je potrebna vaša pomoć oko izbora Smart TV-a! Ako neko poseduje jedan od ova dole dva modela, molim da potvrdi da je moguće ubaciti m3u liste na iste, a i bitna mi je preporuka IPTV gurua za izbor jednog od ova dva:
Sony KDL32WD603 (HD Ready)
ili
SAMSUNG UE32K5500 (Full HD)
P.S. nije mi toliko bitna rezolucija koliko funkcionalnost i mogućnost instaliranja aplikacija i ubacivanja lista....
HVALA svima i srećni predstojeći praznici/blagdani!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.334
Pozdrav svima
Ponovo mi je potrebna vaša pomoć oko izbora Smart TV-a! Ako neko poseduje jedan od ova dole dva modela, molim da potvrdi da je moguće ubaciti m3u liste na iste, a i bitna mi je preporuka IPTV gurua za izbor jednog od ova dva:
Sony KDL32WD603 (HD Ready)
ili
SAMSUNG UE32K5500 (Full HD)
P.S. nije mi toliko bitna rezolucija koliko funkcionalnost i mogućnost instaliranja aplikacija i ubacivanja lista....
HVALA svima i srećni predstojeći praznici/blagdani!
Ja mislim da bi Samsung bio taj....vidim da je tvoj Serija 5 ... ja kad sam sebi uzeo Samsung Smart tv UHD TV 4K moj je Srrija 6 ... imam na njemu sve gore od mene nabrojane aplikacije
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
28.04.2016
Poruka
174
Pozdrav svima
Ponovo mi je potrebna vaša pomoć oko izbora Smart TV-a! Ako neko poseduje jedan od ova dole dva modela, molim da potvrdi da je moguće ubaciti m3u liste na iste, a i bitna mi je preporuka IPTV gurua za izbor jednog od ova dva:
Sony KDL32WD603 (HD Ready)
ili
SAMSUNG UE32K5500 (Full HD)
P.S. nije mi toliko bitna rezolucija koliko funkcionalnost i mogućnost instaliranja aplikacija i ubacivanja lista....
HVALA svima i srećni predstojeći praznici/blagdani!



Moje skromno misljenje

SONY je proslost a SAMSUNG buducnost

Pa ti sam vidi!!!

Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Ako planiraš gledati IPTV onda sony jer on ima android i to na njemu radi besprekorno a android imaju oni koji valjaju sony i Philips i vivax svaštara.
 
Natrag
Top