Iskarikirajte sebe

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pa, ja pošao na temu, kad tamo neki (koji nema stila, a i još ponešto) pokušava da bude duhovit na tuđi račun. Jednostavno nije shvatio da na ovoj temi treba da bude duhovit (ako to umije) na svoj račun.

Siroma' ti... pošao jadan, a tamo neki ti ne da da stigneš. Još par ovakvih bisera i pokrepaćemo svi od smijanja.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Kako da napljujem sebe? Zar to nisam uradio u dosadašnjih 1000 i kusur postova?
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Kad se ovako malo bolje pogledam, baš sam sexy lik. Vunjene čarape, dvoje gaća, neki džemperi. :)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
O čemu ono beše ova tema? :???:

Pored vas zaboravih naslov .... Aha, da karikiram. Pa, nema se šta posebno karikirati - ceo život je jedna velika karikatura, jedino je stvar na kojoj strani pronalazite sebe.

Kad se ovako malo bolje pogledam, baš sam sexy lik. Vunjene čarape, dvoje gaća, neki džemperi. :)

Blago tvome dragom kada dođu "oni trenuci" .... :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Pa kaže, teže te je raspremiti, nego sobu. Valjda i to ima nekih čari.:) Inače, ja se uvijek u tim trenucima uhvatim zajebavat. Sve su ženske ono kao sexy, mazne, a ja se zajebavam.:) Uvijek sam antiprotivna, majku mu.:) Zato me i vole, jer nisam kao normalne žene, koje su mu bile neinteresantne, a bilo ih je masa.:)
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Ajde da se karikiram još. Imam ja toga koliko voliš, ali ne viđeh temu na vrijeme. Najviše volim šalu na svoj račun, jer znam da se neće pogrešno protumačiti i da nema ljutnje. E, nekada odvalim takvu glupost i sebi se čudim kako sam ostala živa.:)
 
Natrag
Top