IPTV STB zasebno od provajdera?

Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
76
Zna li neko , postoji li mogućnost da se STB (bilo koji) ovaj koji dele u Telekomu , Beotel-u , ili ako ima da se kupi zasebno (ako neko zna gde može da se nabavi neka piše takodje) podesi tako da gledam svoju listu na njemu.

Ne znam da li sam dobro objasnio, imam IPTV listu , imam ideju da je gledam na TV-u umesto na računaru... Znači da nekako ubacim svoju listu u STB , povežem ga sa TV-on i gledam na njemu?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.760
Mozes da nabavis Mag 250 odlicna stvar, tu mozes pokrenuti svaki strim sem onog sto ide u Simple tv, pronjuskaj po youtube mozes da vidis u cemu je stvar
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
76
Nije loše. Samo nije ni jeftino. Našao sam na brzinu samo na jednom mestu 85e....
Najekonomičnije bi bilo kada bi ovaj neki iz Telekom-a moga da se prepravi ;) Da mu se ugura nekako fabrički firmware ili tako nešto, da može da se menja lista kanala, pošto ne verujem da su ih pravili samo za potrebe Telekom-a. A oni mogu da se nadju za smešno 1000 din, od ove gospode koja su prestala da plaćaju pa ih poisključivali, a ima ih jako mnogo ;)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.760
Nisam bio u dodiru s tim Telekomovim uredjajima tako da nemam nikakva iskustva s njima.
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
76
Mislim da ću na kraju da kupim samo PC daljinski, i da peglam XBMC kao do sada... Zbog daljinskog bi i da menjam sve, jer me već nervira da prebacujem misšem :)
 
Natrag
Top