IPTV Stalker Addon KODI/XBMC (World IPTV)

Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Addon sa IPTV kanalima koji su lepo grupisani. Kanali su solidnog kvaliteta i vecina rade.

screenshot000.png
screenshot002.png
screenshot001.png

Instalacija preko SuperRepo ili
Kod:
http://www.mediafire.com/download/zwro5u4suv44m5i/pluginvideostalker-master.zip


Ako pri prvom pokretanju imate gresku skript failed u opciji ovog addona iskljucite parental ili kliknite na defaults. Kod mene se javila ova greska iako mi je parental bio iskljucen. Ukljucio sam ga, a zatim iskljucio i za sada addon fino radi.

screenshot000.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.06.2012
Poruka
136
Ova varijanta je stvarno super, kanali su odlicnog kvaliteta i..koliko sam primetio, gotovo uvek rade.
Pitanje...za poznavaoce, kako izvuci ovu listu? Voleo bih neke linkove da izvadim...ali ne znam kako:)
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Ova varijanta je stvarno super, kanali su odlicnog kvaliteta i..koliko sam primetio, gotovo uvek rade.
Pitanje...za poznavaoce, kako izvuci ovu listu? Voleo bih neke linkove da izvadim...ali ne znam kako:)

Sad nasao. Postoji nacin da koristis ovu listu kanala sa PVR simple clientom i IVUE EPG. Pogledaj video. Nisam probao jer vec koristim drugu listu. Video je od pre desetak dana i po komentarima bih rekao da sve ovo radi. Nisam siguran da mozes izvuci linkove. Ja nisam uspeo, pokusao sam sa VLC.


Da li je glasina ili sta vec, procitao sam da ce addon IPTV Stalker naplacivati svoj sadrzaj posle avgusta 2015. :smile:

Sad probao kod mene IPTV Stalker addon ne radi (script failed). Tako da ne znam da li ce raditi u PVR Simple clientu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.01.2012
Poruka
54
ja sam ovo probavao više puta... addon stvarno radi OK, kanali rade ... kada sam to probao preko Simple IPTV klienta nekako je proradilo ali kada sam gasio Kodija i ponovo startovao ništa... ako bude plačljiv recimo negde do 10€ mjesečno i ako če biti kvalitet i dobra ponuda onda OK... ali onaj koji stvarno želi vrhunski kvalitet slike kod recimo sportskih kanala tu je SAT najbolji... platiš max 13€ mjesečno i imaš komplet Španjolce, Francuze in njemački SKY...
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Zvanicno autori ovog addona krecu da naplacuju svoj sadrzaj od 15.6.2015

Kod:
http://iptvtalk.org/showthread.php?4822-NFPS-Announce-%28PRICES-and-IPTV-INFO%29
 
Natrag
Top