Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

IPTV na mobilnim uredjajima.

LK022

LK022

Ako nekome treba pomoc u vezi sa postavljanja ip-tv na telefon neka se javi...

Poslednja izmena:
LK022

LK022

Televizije/liste televizija se mogu postaviti u plejere koji imaju tu opciju, za liste i televizije možete da potražite na temi "pitanja komentari?", a plejer koji predlažem je vlc plejer on uz opcije gledanja filmova i videa sa memorije telefona ima i opciju uz koju mogu da se koriste liste/televizije

5

53sima

Član
Za Windows phone VLC nema opciju da se koriste liste/TV. I koliko sam ja video ne postoji nijedan Free player za Win Phone koji koristi liste/TV

pajo10

pajo10

Član
Znaci ne moze se gledati televizija preko vlca a da korosti sd memoriju na androidu ?

Poslednja izmena:
pajo10

pajo10

Član
A jel ima ona mogucnost ko na vlcu na pc-u, ono dugme pusti nasumicno, jer me sa nekih strimova izbacuje pa svaki cas moram da klikcem, dok na pcu ima ona opcija pusti nasumicno i stalno mi obnavlja strim sam... ?

LK022

LK022

Meni to nije bilo potrebno zato što moje televizije odlično rade pa nisam puno istrazivao, možeš da pogledaš u opcijama vlc playera