IPTV aplikacije za LG televizore

Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
20
Mislim da ne postoji specifican thread koji se odnosi na LG televizore.
Da vidimo ko sta koristi...
Ako mozete napisati koju aplikaciju koristite, i koje su joj dobre i lose strane.
Ja mogu poceti sa par:
DUPLEXPLAY
MEGA IPTV
DONTV
ELK PLAYER
SMARTONE IPTV
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
21.10.2021
Poruka
35
Ček ček ja kada sam gledao na lg os nije gotovo ništa bilo za iptv... Bio taj ssiptv i onaj drugi što radi samo nedelju dana pa traži pare. Letos sam instalirao orion probno daju mesec dana gledanja korišćenja odlično radi ali posle traže neku ludačku cifru 500 dinara mesečno.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
496
ссиптв ја гледам на мало старијем Самсунгу и одличан је.
 
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
20
Vjerovatno ima veze i u kojoj ste "zoni". Mislim da se i aplikacije koje se pojavljuju na listama vasih televizora razlikuju u zavisnosti vase lokacije, i/ili starosti vaseg prijemnika.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
496
Због мало старијег ос на мом Самсунгу морао са мало да се помучим да бих инсталирао ссиптв. Док за ЛГ ТВ то иде елегантно са њихове продавнице или како се већ назива.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
68
Ima li kakva aplikcija da rade stalker portal player?
Nema aplikacije na koju bi se unosila MAC adresa iz MAC lista, jedino ima za placene liste gde bi provajder vezao placenu listu za MAC adresu televizora. To su STB EMU koja se placa i OTT play by Alek koja je besplatna. U ovoj drugoj rade i M3U liste kao i XTREAM kodovi.
 
Učlanjen(a)
06.10.2021
Poruka
6
Mislim da ne postoji specifican thread koji se odnosi na LG televizore.
Da vidimo ko sta koristi...
Ako mozete napisati koju aplikaciju koristite, i koje su joj dobre i lose strane.
Ja mogu poceti sa par:
DUPLEXPLAY
MEGA IPTV
DONTV
ELK PLAYER
SMARTONE IPTV
Kako se moze doci do duplexplay aplikacije za Samsung tv pošto se kod njih vise ne moze skinuti a imam aktivaciju od ranije,ali tv blokirao pa ga morao resetovati?
 
Natrag
Top