IPTV Android aplikacije

Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
34
Misliš krekovana verzija a da otvara mac portale?To nema i mislim da neće skoro biti.
Inače app vredi svaku paru.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
497
Хтео бих да направим листу (са епг) за иптв плејер и да то користим на свом Самсунг телевизору који има Орсеј ОС.
Постоји ли могућност да некако преузмем стрим који ми шаље провајдер?
Разлог је што немам андроид него Орсеј и не могу да користим еон ако немам андроид бокс.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Хтео бих да направим листу (са епг) за иптв плејер и да то користим на свом Самсунг телевизору који има Орсеј ОС.
Постоји ли могућност да некако преузмем стрим који ми шаље провајдер?
Разлог је што немам андроид него Орсеј и не могу да користим еон ако немам андроид бокс.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
Za eon ti i ne treba Android box... instaliraj ga na nekom telefonu ili tabletu. Eon apk ima mogućnost "cast screen" ako su ti oba uređaja na istom WiFi. Takođe možeš i kupiti usb to hdmi kablić.... pa fizički povežeš sa tv.

Što bi vadio srimove od provajdera kojeg plaćaš?... :cool:
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
497
Зато што не живим сам и ја сам једини коме то о чему пишеш није страно.
Остали су научили на даљински са бројевима канала и тастерима за звук и канал плус и минус.
Али, паметно предлажеш, захваљујем на томе, покушаћу то да спроведем у пракси.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
Pozdrav momci.uz SF XC na box-u je i Advenced player i koristim ga za Pink kanale jer na SF XC sem Pink Film pola ekrana je zeleno i šteka.na istu MAC na Advenced playeru mogu da gledam sve Pink kanale ali imam problem što "ne sluša"daljinski od box-a pa moram koristiti miš.u čemu bi mogo biti problem.hvala unaprijed.
 
Natrag
Top