IPTV Android aplikacije

Učlanjen(a)
09.12.2014
Poruka
30
Da li neko zna da li je moguce na STB EMU PRO aplikaciji staviti rezoluciju da je 4K jer imam listu gdje imam filmove i kanale u 4K a u podesavanjima nemam opciju za tu rezoluciju vec samo 1080p.

I da li ima STB EMU Pro opciju kad pustim neki kanal ili film da stisnem info da vidim informacije o rezoluciji bitrejtu itd. kao sto ima SFVIP player na PC-u.

hvala unaprijed.
 
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
18
Pozdrav, da li neko zna kako promeniti user-agent na Tivimate? Ne rade neki portali.
 
Učlanjen(a)
19.08.2014
Poruka
29
Kad se već priča o Tivimate...:)
Sad kad ima i VOD preko mac-a pojavila se potreba i za titlovima :D. Ja sam stavio da mi Kodi bude external player pa da onda on traži titlove. I tako je potpuno izvodivo, ali, malo sporo.
Ima li neka druga opcija? Brža, bolja? :)
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
497
Можда брзина зависи и од одзива сервера титлова.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
19.08.2014
Poruka
29
Mislio sam na brzinu celog procesa. Ako se koristi Kodi kao externi plejer. To baš traje dugo. U Tivimate klikneš na neki film. I onda...dok se Kodi podigne, pa dok startuje/apdejtuje svoje addons-e, i tek onda predje na film koji sam pre toga kliknuo u Tivimate. Ono, nije smak sveta..ali je sporo.
Probaću sa Mx-om, možda bude malo brže.
 
Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
79
Da li neko zna zasto se to desi , kada iz stb emu startujem neki kanal on radi neko vreme (nije uvek isto vreme) i emulator zabode. Pomogne kad ucitam profil ponovo. Tada kanal opet radi neko vreme... a nekada radi bez problema i nekoliko sati
 
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
53
Da li neko zna zasto se to desi , kada iz stb emu startujem neki kanal on radi neko vreme (nije uvek isto vreme) i emulator zabode. Pomogne kad ucitam profil ponovo. Tada kanal opet radi neko vreme... a nekada radi bez problema i nekoliko sati
najverovatnije zato sto gleda i gazda liste, tj. onaj sto je platio za listu, a mozda i vise njih
 
Natrag
Top