IPTV addon

Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
jel ovo i dalje ne radii ...da ga disableujem ....verovatno ne jer je napravljena nova lista za nase kanale....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ne radi vise nazalost
uradjeno sve al nema kanala
jel ovo i dalje ne radii ...da ga disableujem ....verovatno ne jer je napravljena nova lista za nase kanale....


Mogu ga prisrediti da radi........posto je promenjena samo adresa.......odradjena je skripta da vuce liste odatle koja je bila crkla kada i addon medjutim pre neki dan sam preradio skriptu tako da sada radi.....

isti slucaj je i sa addonom ,treba mi malo samo volje i slobodnog vremena......
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruka
626
Mogu ga prisrediti da radi........posto je promenjena samo adresa.......odradjena je skripta da vuce liste odatle koja je bila crkla kada i addon medjutim pre neki dan sam preradio skriptu tako da sada radi.....

isti slucaj je i sa addonom ,treba mi malo samo volje i slobodnog vremena......
Ajde jos malo napora i obraduj nas sa ovim addonom.Pozdrav
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ajde jos malo napora i obraduj nas sa ovim addonom.Pozdrav

Trenutno radim Navi X listu sa na stotine EX Yu radio kanala.....

Ashampoo_Snap_2014.08.03_17h05m18s_001_e0edc.png


Za sada imas opciju da izvuces listu pomocu Serbianforum IPTV aplikacije klikom misa a zatim je ubaci u XBMC addon SerbianForum plejer......i imaces sve to sto nudi taj adon u tvom XBMC......Kasnije kada bude vremena prisredicu to...
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruka
626
Trenutno radim Navi X listu sa na stotine EX Yu radio kanala.....

Ashampoo_Snap_2014.08.03_17h05m18s_001_e0edc.png


Za sada imas opciju da izvuces listu pomocu Serbianforum IPTV aplikacije klikom misa a zatim je ubaci u XBMC addon SerbianForum plejer......i imaces sve to sto nudi taj adon u tvom XBMC......Kasnije kada bude vremena prisredicu to...
Hvala puno
 
Natrag
Top