IPTV addon

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Jesi li siguran da si nasao skriveni folder ili si kopirao u C/Programs/XBMC/Addons ?

Moras da podesis da vidis skrivene fajlove. Ne zove se dzabe "skriveni folder".

Zadnja je 13.1.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Idi na C particiju, klikni ALT zatim Tools pa Folder options View pa izaberi Show hidden files and folders pa klikni ok. Sad se vrati na C pa izaberi Users, pa korisnika (kod mene je SONE) zatim APP DATA / Roaming / XBMC / Addons
 
Član
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
57
Idi na C particiju, klikni ALT zatim Tools pa Folder options View pa izaberi Show hidden files and folders pa klikni ok. Sad se vrati na C pa izaberi Users, pa korisnika (kod mene je SONE) zatim APP DATA / Roaming / XBMC / Addons

a tako znači... hvala puno momci, uspio sam !!! uz vašu pomoć naravno

:tease:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ok ......ja mislo da svi znaju koji koriste XBMC za skriveni njegov folder jer je to srce ove medie.....a i pisali smo nebrojeno puta o njemu.....

Nalazi se......

(kod Vista,Windows 7 i 8)

C:\Users\(User Name)\AppData\Roaming

(kod windowsa XP)
C:\Documents and Setting\(user name)\Application Data\


evo recimo i ovde je naprimer pisano o njemu ,kod bekapa xbmc

http://serbianforum.org/threads/xbmc-backup-i-restore.491330/#post-1296533
 
Član
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
57
Ok ......ja mislo da svi znaju koji koriste XBMC za skriveni njegov folder jer je to srce ove medie.....a i pisali smo nebrojeno puta o njemu.....

Nalazi se......

(kod Vista,Windows 7 i 8)

C:\Users\(User Name)\AppData\Roaming

(kod windowsa XP)
C:\Documents and Setting\(user name)\Application Data\


evo recimo i ovde je naprimer pisano o njemu ,kod bekapa xbmc

http://serbianforum.org/threads/xbmc-backup-i-restore.491330/#post-1296533

eto, sad i ja znam :) nego kako naći skriveni folder u xbmc za android 4.2 ? radi se o neo x5 mini tv boxu
 
Učlanjen(a)
21.09.2013
Poruka
15
@boki71 Pozdrav i hvala za ovaj add on, a imam problem jer nekako ne radi... Tek stavih xbmc poslednju stable gothic verziju na Asus MemoPad HD7 sa 4.2.2 Androidom kopirah sadržaj iz raspakovanog rara u odgovarajući skriveni folder ali ga ipak pri pokušaju instalacije nenalazim u Video>Add Ons. Napominjem, ništa nisam ubacivao osim što sam enable-ovao PVR Simple TV i to je to. Da li bi trebalo da ubacim neke repozitorijume (ako se sećam dobro te terminologije) ili negde drugde grešim.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top