Iphone 5s problem

Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
Dobio sam na koriscenje ovaj telefon i vidim da treba na pocetku dosta podesavanja oko naloga da bi sve radilo kako treba. Ono sto me buni je to kako god da podesim nalog nikako ne mogu u app storu da dobijem youtube aplikaciju...kada stavim u nalogu da sam iz hrvatske onda nema aplikacije da se downloaduje a kada namestim da sam iz USA onda je nadje ali mi napise da treba da postavim Serbian store kako bi je skinuo......i sve tako u krug......moze li pomoc od iskusnijih sa iphone telefonima......hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2012
Poruka
97
Ja sam podesio Hrvatska i skinuo bez problema, a kad podesim Srbija isti problem imam, probaj da ugasis telefon upalis ili reset jednostavno pa odmah da podesis Hrvatska da ne menjas, cudno je to sto ti ne radi, kod mene prebacuje izmedju zemalja bez problema.
 
Učlanjen(a)
28.12.2012
Poruka
44
Drzava ti je vezana s AppStore racunom, s kojom drzavom ti je on napravljen autom. Te prebacuje u AppStore od te drzave. Oprobaj vidjeti da li ti je na najnovijem
Software-u mob, zna digot biti da neke app ne podrzavaju starije verzije OS-a
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
resio sam....moj propust jer nisam obelezio da necu da postavljam nikakvu platnu karticu i onda me pusti da predjem u drugu drzavu.....dosta sam vremena izgubio ali sam resio problem....cak sam i uredjaj promenio, sada sam na iphone 8 plus i sve radi perfektno....hvala na savetima i izdvojenom vremenu.
 
Natrag
Top