iphone 5

Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
11
iphone 5 otkljucan r -sim karticom..........kako ubaciti IOS 8.......jer u podesavanju na opciji azuriranja softvera stalno ucitava i trazi azuriranje ......jedino preko itunes..........trebam pomoc kako ios 8 skinuti i ubaciti u itunes.....odakle ga vec lako moze preuzeti telefon......preko USB kabla..........napomena telefon je na Americkoj mrezi sprint ali naravno radi pomocu te r-sim kartice normalno na nasoj mrezi..........trenutna verzija je 6.0.1.
 
Učlanjen(a)
12.11.2010
Poruka
147
Ako radi sa r simom onda nediraj nista ako uradis update ios a zavrsio si telefonom
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
11
Hvala na info.......ma rece mi jedan prijatelj da ga mogu azurirati.....ako skinem sa interneta ios 8 i ubacim ga u itunes.......kad povezem preko USB kabla da idem na update a ne na restore..........kao ova r-sim card sluzi samo da otkljuca mrezu........i da izbrisem icloud racun prije azuriranja.........nisam nista pokusavao ovako radi super samo sto ne mogu neke aplikacije da skinem ili azuriram jer trazi i os 8
 
Učlanjen(a)
12.11.2010
Poruka
147
Ako uradis update ios promenice se i baseband tj modem frimver i nista od gsm a tako da nece ni r sim raditi moras cekati
dok se ne pojavi alat sa kojim se pravi custom ios tj nema baseband.
Ovako ako uradis upadte moze samo factoty unlock
 
Učlanjen(a)
25.12.2014
Poruka
4
хелло,
Имам исти проблем о томе. Потребна ми је помоћ превише.
 
Član
Učlanjen(a)
12.07.2012
Poruka
12
Cudno, ja sam svoju peticu dobio uz ios8 u mobilnom shopu, mozda neka nova serija? Uglavnom, najpametnije je konektovati iPhone sa iTunes i preko njega uraditi update (trebalo bi odmah da se pojavi notifikacija da postoji update za uredjaj). Nije preporucljivo da se radi update preko wifi-a jer proces skidanja i instaliranja traje duze i moze da se prekine (onda moras ponovo iz pocetka) i posle takvog update vise neces moci da jailbreakujes telefon. :)
 
Učlanjen(a)
12.11.2010
Poruka
147
nisi u pravu moze se uraditi JB vec odradjeno update na 7.1.2 i JB
 
Natrag
Top