iPhone 4s se puni samo ugašen?

Član
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
38
Poštovani,
kao što naslova kaže iPhone 4s se može puniti samo kada je ugašen, molim Vas ukoliko neko ima iskustva sa ovim neka odgovori u čemu može biti problem?

Hvala
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Telefoni nisu moja oblast ali dok ne dodje neko strucniji mogao bih da probam da pomognem.
Prvo moras napisati neke karakteristike, da li je nov telefon, da li je original punjac i baterija?
Moguce da je doslo do kratkog spoja i da je otisao konektro, tj poblesavio.
Moguce da napajanje nesto ne funkcionise, a da li ti se telefon greje mnogo dok se puni? jer 4s postoji serija koja se greje i vremenom poludi..Probaj i upaljenog da ga punis preko usb racunar..Koliko ti vec tako se puni samo ugasen? ne moze ni to dugo, da te ne obeshrabrujem, ali po onome sto procitah i to prestane...moje konacno misljenje konektor!
pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
38
Telefoni nisu moja oblast ali dok ne dodje neko strucniji mogao bih da probam da pomognem.
Prvo moras napisati neke karakteristike, da li je nov telefon, da li je original punjac i baterija?
Moguce da je doslo do kratkog spoja i da je otisao konektro, tj poblesavio.
Moguce da napajanje nesto ne funkcionise, a da li ti se telefon greje mnogo dok se puni? jer 4s postoji serija koja se greje i vremenom poludi..Probaj i upaljenog da ga punis preko usb racunar..Koliko ti vec tako se puni samo ugasen? ne moze ni to dugo, da te ne obeshrabrujem, ali po onome sto procitah i to prestane...moje konacno misljenje konektor!
pozdrav
Telefon je pravljen za americko tržište , odakle je i dobijen, telefon nije nov...samo je meni objasnjeno da telefoni pravljeni za americko trziste navodno nas napon neodgovara njihovom...ili je mozda neki softverski problem?
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Pa pazi ovako, ako se puni samo ako je ugashen moze da bude software, ali predlazem da odesh u neki servis da to urade da ti ne bi imao problem, a ako je adapter za 110v onda ne bi punio nikako ne samo kada je ugasen
 
Natrag
Top