iphone 4

Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
11
Trebam pomoc ako neko zna zasto mi vise ne radi cydia ni winterboard .....Telefon mi je otkljucan geway karticom iphone 4.........Nestale su mi bile sve aplikacije ugasio sam tel. pa upalio i sve se vratilo ali oko desetak aplikacija mi uopste ne radi........cak ni safari kalendar vrijeme nemogu instalirati cydiu jer mi ne radi safari ........pozzzzzz
 
Učlanjen(a)
12.11.2010
Poruka
147
Sa redsn0w uradi Just boot i sve ce raditi verovatno ces morati posle svakog gasenja da adis to isto
ali ce raditi
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
11
Hvala .......ipak sam ga odneo u servis i otkljucao sad mi je ios 7.1.1.........ali nemam vise cydiu i ne mogu da skinem navigaciju koju sam imao........imao sam Navigon koja radi ekstra na iphonu......neznam kako sad da ubacim navigaciju ..........imam neku u laptopu skinuo sam je sa pirate bay......1,8 gb zauzima neraspakovana je u onom winRAR je pa joj neznam nista.......a bas mi treba dobra navigacija ako mozes pomoci daj neki savjet................HVALA...............
 
Učlanjen(a)
12.11.2010
Poruka
147
Dok ne instaliras cydiu tacnije inataluos nista od navigacije a navigon extra radi na iphonu samo sto sada ti netereba toliki fajl
prvo instal navigon.ipa pa on posle skine sa neta potrebne fajlove, kao i mape koje dodajes po potrebi iz map meagera
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
11
druze ako nemam cydiu nema navigacije.............znaci nema druge opcije........nisam nesto strucan u tome ......skinuo sam par navigacija sa pirate bay i preko itunesa prebacio u telefon ali nista instalira je fino uradim sinhronizaciju pojavi se aplikacija u telefonu ali je zatamnjena i stalno pise instaliranje..........znaci nemoze se pokrenuti......i navigon i igo my way........sve su normalno imale ono .ipa naravno............telefon mi je iphone 4...... 14 gb..... ios 7 .1.1....super radi ali eto treba mi navigacija zbog posla moram nesto smisliti............ako imas neku ideju kako pomozi .........da ne moram raditi jailbreak jer neznam to mogu nesto zeznuti.....
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
11
skinuo sam preko torrenta imam neke tri navigacije u laptopu, imam i taj itools program ali mi nesto ne ide ima li neki redoslijed ili samo sinhronizacija preko usb kabla....pokusao sam ali pise da mora telefon biti jailbreakovan
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top