Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
52
Pozdrav svima...imam veliki problem dobio sam od kolege iphone 3g sa opreativnim ios_4.1 i sad da bi prebacio slike i mp3 bio mi je potreban iTunes...i ja ga instaliram i nakacim iphone na komp i on mi pokaze da su dostupni update...e ja mahinalno pritisnem ok misleci da je to update za iTunes a ne iPhone i tako ja nastavio prebacivati slike tek od jednom mi izvaci neku gresku i ugasi mi se iPhone...i od tada kad ga upalim pojavljuje mi se (iTunes i USB kabal) i nece da startuje...i malo sam istrazivao po netu i vodeo da treba da se odradi Restore. i oped ga nakacim na komp ukljucim iTunes i kliknem na restore i od nesto radi prebacuje i pred kraj mi izbaci: (The iPhone "iPhone" could not be restored.An unknown error occurred (1015). ) i sad vise ne znam sta raditi,mislim stvarno mi jako krivo nisam uzivao 1 dan sa njim...jako bi vam bio zahvalan na odgovorima sve cu probati...HVALA PUNO
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2012
Poruka
1
potreban ti je program iREB i fajl custom iPhone1,2_4.2.1_8C148_Restore. pronadj ih na googlu i download velicina restore fajla je 100-200MB. to sto ti se desava `error 1015` je takozvani `infinity loop`.Prvo kad prikacis iphone preko usb-a pokreni iREB i prati uputstva da ga izbaci iz infinity loopa.Posle pokreni iTunes
i kad ti ponudi opciju za restore firmware[ne mogu da se setim ima dva dugmeta, ali mislim da ces lako provaliti] pre nego sto kliknes na dugme, drzi SHIFT na tastaturi i klikni na restore dugme. onda ti nece update-ovati sa njihovog sajta, nego ce ti otvoriti prozor da sam izaberes restore file``custom iPhone1,2_4.2.1_8C148_Restore`` koji si skinuo sa neta i sacuvao na kompu. onda ce on krenuti da ti reinstalira telefon sto ce potrajati ali ce vredeti. ako ne uspe iz prve ne bedaci se, ja sam morao probam sa nekoliko razlicitih firmware-a, dok nisam naleteo na odgovarajuci.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2013
Poruka
3
Zdravo svima ja imam jedan Iphone 3G 4.2.1 i kad upalim wifi i kad hocu da se conectujem na neki adsl ili sta vec on nece da mi pronadje nikakav network..Molim vas ako mozete da mi kazete neko resenje ima vec mesec dana kako nemam wifi..
 
Natrag
Top