Iphone 3G-aplikacije budu na ''waiting'' a onda nestanu

Učlanjen(a)
13.08.2013
Poruka
6
Imam Iphone 3g firmware 4.2.1. Pokosala sam da ga jailbrakeujem ali sam dobijala stalno no servise posle toga i onda sam ga odnela na popravku.Kada se vratio sa popravke opet je bio 4.2.1 ali... kada sam kliknula install app app store me prebaci u main menu i pokaze aplikaciju. Ispod ikonice pise ''waiting'' a nekoliko sekundi kasnije ona proisto nestane...Molim vas pomozite mi jer mi zaista trebaju neka aplikacije.. Hvala unapred
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
1. Go to iTunes store

2. Click your account name in the upper right corner and then click "account".

3. Click "Edit Payment Information" and I had "None" selected to start with. I clicked PayPal and then clicked back to "None" again.

4. Click on "Done"

Prevod

1. Idi na iTunes Store
2. Kliknite naziv računa u gornjem desnom kutu, a zatim kliknite na račun.
3. Kliknite Uredi podatke o plaćanju, a imao sam Ništa odabran za početak sa. klikni PayPal, a zatim kliknuti natrag na "None" opet.
4. Kliknite na Gotovo.





 
Učlanjen(a)
13.08.2013
Poruka
6
A da li telefon treba da bude ukopcan u kompijuter i da li to radim sa telefona ili kompijutera... :/
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Ako nema servis to ti je sim zakljucan bio ali ima nacina da se resi na primer [video=youtube_share;5eZ_Uz5himI]http://youtu.be/5eZ_Uz5himI[/video]
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.08.2013
Poruka
3
Moze jedno pitanje, Planiram da kupim Iphone 3g 16gb, lik mi je dao ponudu od 60e da kupim od njega, super ocuvan. Sta mislite da li je to dobra ponuda i da li se isplati uzimati iphone 3g posto je vec star model.
 
Natrag
Top