Internet TV (Skripte i Aplikacije)

Učlanjen(a)
28.12.2017
Poruka
66
Za gledanje IPTV Xtream Codes ili Ministra preko mac adrese ili User/Pass na Apple macOS.
Radi kao add-on za VLC ili IINA player. Treba macOS 12 Monterey i VLC ili IINA.

BIF6BO7.jpg

7gmN280.png

m8awZBj.jpg



SFVIP MAC OS STALKER PLAYER
Moze li se ubaciti podrska i za ranije verzije MacOS?
 

Prilozi

  • Screenshot 2022-06-01 at 21.58.26.png
    Screenshot 2022-06-01 at 21.58.26.png
    204,8 KB · Pregleda: 57
Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
Evo nampravio sam na brzinu verziju za macOS 10.15 i navise, ali dosta toga fali jer mnogo se kod promenio i nema sve funkcije. Losije izgleda, nema ikone, epg...

Treba da se odobri app u system preferences / security


KicmmjV.png
 
Učlanjen(a)
19.07.2009
Poruka
32
Znači biraš MAC Graber
uneseš adresu portala BEZ PORTA, (ovo je nekad bilo free sad ne znam) ako ne krade, dobar!!

IPTV_Zaman_NOW_ Cracked

Skinuo sam IPTV Zaman 1.8 i preko search engine uspeo da snimim neke liste ali kada probam da pretrazim od drugi server i dalje nalazi iste liste kao i prethodno.

Ako neko zna kako da resim ovo.

Uvek stane na sedmu listu.

U folderu gde se nalazi zaman nema nista drugo osim ikone od aplikacije pa neznam gde slakidira prethodni zadati serveri a nema ni settings opcija.
Untitled.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Skinuo sam IPTV Zaman 1.8 i preko search engine uspeo da snimim neke liste ali kada probam da pretrazim od drugi server i dalje nalazi iste liste kao i prethodno.

Ako neko zna kako da resim ovo.

Uvek stane na sedmu listu.

U folderu gde se nalazi zaman nema nista drugo osim ikone od aplikacije pa neznam gde slakidira prethodni zadati serveri a nema ni settings opcija.
Pogledajte prilog 155996
Pod Leecher imaš tab 'My Private Leecher'. Tu ubaciš svoje ako ih imaš i onda pokreni Leech.
Ovo se odnosi na ver 2.0 ne znam je li kod verzije 1.8 isto.
 
Učlanjen(a)
19.07.2009
Poruka
32
Pod Leecher imaš tab 'My Private Leecher'. Tu ubaciš svoje ako ih imaš i onda pokreni Leech.
Ovo se odnosi na ver 2.0 ne znam je li kod verzije 1.8 isto.
U koi format postavljas u leech?

Dosad sam koristio sam search engine na ovoj program i uvek nalazi iste liste 7-8 koi sam ih dodao na pocetku i sada kad dodam nov server opet izagju samo tih 7-8 liste.

Nov sam u skeniranje pa svaka pomoc je dobrodosla.

Skinuo sam i Storm Iptv pa ako moze neki savet koi tip na server mogu da skeniram preko njega? Koliko sam ja razumeo za Storm treba u config da postavim portal, pa posle to dodam mac adrese (txt) koi zelim da proba skener?
 
Natrag
Top