Internet TV (Skripte i Aplikacije)

Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Saletov iptv udpxy status 1.0.8 zadnji ili je koji noviji? Naime, opet iz nekog razloga ako trazim recimo /stalker_portal mi vrati informaciju samo o serveru, a ne da je stalker portal, kao naprimer za streamer, astru...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Znači ništa od toga, hvala na odgovoru.
Pozz
nije to neka velika filozofija to se moze odraditi sa mnogo mac skenera i izvuci pomocu maca svasta nesto.....

Ashampoo_Snap_2022.01.10_21h18m31s_003_.png

pitanje je da li ce ta lista raditi u tom formatu........iz mnogo razloga o kojima smo pisali vise puta......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
M3UToTextConverter

salezli je napravio jedan jako korisni mali app.....meni je ustedeo mnogo vremena a i oslobadjanja preko 10 gb mrtvih listi sa hdd....
funkcionise po principu da ko ima mnogo starih m3u listi u kompu samo ih prevuce u ovaj app a kao rezultat dobice tekstualni fajl sa prvim linkom-strimom iz svake liste.....

onda taj txt unesete u nas IPTV-AccountInfo app i ocas dobijete koje su vam jos uvek validne a koje mrtve liste

155.png
 

Prilozi

  • M3UToTextConverter.zip
    365,9 KB · Pregleda: 300
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
pozdrav.. imam jednu malu skripticu. recimo imate veliki text dokument sa raznim stvarima i sve kopirate i bacite u njega i on pokupi sve macove.
zove se MAC EXTRATOR. E sada problem mi radi sto sta god ja ubacio on mi sve pretvori u velika slova. dali se može to riješit ili možda postoji novija verzija koja razlikuje mala i velika slova.
moze nesto ovako
 

Prilozi

  • TextExtractor.zip
    56,6 KB · Pregleda: 172
Natrag
Top