Internet TV (Skripte i Aplikacije)

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
SF XXX

Kreirao sam portabl Vlc plejer sa ubacena 50 sportska sajta....:beee:..Mogu ubaciti i 150 ali ko to da odgleda sve jer ima na hiljade strimova....:roll:

12ed21.png

25c782.png


:info:
s obzirom da je na forumu zabranjen ovaj sportski sadrzaj aplikaciju saljem preko pp.....:beee:
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.130
m3u-detective.png

M3U Detective is a very usefull windows tool for testing and playing to stream links. When if you copy to any stream links on web pages, it will detects to your copied streams links automatically.

Features:

  • 1-click open with VLC Player
  • Rtmpdump integration
  • FFPlay
  • Easily test streams links
  • Easily creates m3u playlists
  • Drag working channels to SimpleTV (you can use CTRL key for multiple choice)
  • Drag all channels to SimpleTV
  • You can also play to SimpleTV links with VLC Player
  • Download

    Kod:
    http://www.iptvsaga.com/links/M3U_Detective.zip
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
m3u-detective.png

M3U Detective is a very usefull windows tool for testing and playing to stream links. When if you copy to any stream links on web pages, it will detects to your copied streams links automatically.

Features:


  • 1-click open with VLC Player
    Rtmpdump integration
    FFPlay
    Easily test streams links
    Easily creates m3u playlists
    Drag working channels to SimpleTV (you can use CTRL key for multiple choice)
    Drag all channels to SimpleTV
    You can also play to SimpleTV links with VLC Player
    Download

    Kod:
    http://www.iptvsaga.com/links/M3U_Detective.zip
Je li ta opcija slična url helperu,.mislim na njenu svrhu??
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Je li ta opcija slična url helperu,.mislim na njenu svrhu??

Nisam probao al' po slici izgleda kao program koji konvertuje SimpleTV strim u strim za rtmpdump i testira kanale koje već imaš ili si skinuo negdje. Neko se vjerovatno mučio sa command line i napravio ovo.

Vjeruj mi da uopšte nije lako napravit URL Sniffer.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Nisam probao al' po slici izgleda kao program koji konvertuje SimpleTV strim u strim za rtmpdump i testira kanale koje već imaš ili si skinuo negdje. Neko se vjerovatno mučio sa command line i napravio ovo.

Vjeruj mi da uopšte nije lako napravit URL Sniffer.

Meni jos uvek radi :), a "neko" se portudio da napravi ovo:
Denis.png
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
ahahaha nisam znao da to neko još uvijek koristi :D Bolje da ne znaš koliko je koda napisano za to i šta sve ta aplikacija čisti u strimu. :D

Jel' to Windows 10? 32bit? 64? Nešto se ne sjećam da li sam uopšte pravio da radi na 64. :D

Toliko sam se potrudio da mi je bilo mrsko napravit resize pa je maximize onemogućen. :D
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
ahahaha nisam znao da to neko još uvijek koristi :D Bolje da ne znaš koliko je koda napisano za to i šta sve ta aplikacija čisti u strimu. :D

Jel' to Windows 10? 32bit? 64? Nešto se ne sjećam da li sam uopšte pravio da radi na 64. :D

Toliko sam se potrudio da mi je bilo mrsko napravit resize pa je maximize onemogućen. :D
Win10x64, radi od kada je aplikacija stvorena. Tada sam imao 7x64, znas da sam nekad prvi testirao dali radi na x64 :).
 
Natrag
Top