Internet TV (Skripte i Aplikacije)

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Valjda samo radi sa Frameworkom 3.5.
Meni se lista na Offsidestreams V2 ne pojavljuje, kad ubacim login i pass kao sto denis rece.

Tebe sam opet zaboravio, dodao sam ti ispod za NF4, za sad još uvijek nemam riješenja za te 3 linije koje traže NF3.

btw. DIVAK skoro si mi poslao poruku i tražio username i password i to na engleskom (da ne postavljam poruku javno), a sad pričaš te gluposti, tako da ću ti sad banovat sve profile, vrati se kad se budeš normalno ponašao. Niko se ovdje ne takmiči osim tebe a što se tiče gluposti tu si ubjedljivo numero uno.

Banovan do 2020-01-01 svaki slijedeći isto tako dok ne počneš da se ponašaš normalno.
 
Učlanjen(a)
12.02.2015
Poruka
274
Nov sam na ovom forumu ali mogu da kazem da svaku skriptu koju sam dobio od ovih ljudi svaka radi super...zaintersujte se malo sami a ne probas jednom i ne radi probaj malo vise...cackaj te te skripte stvarno rade puno hvala D3n1s i pozdrav za sve dobre ljude na forumu
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
NETRADIO v1.7.3.0

- Online update playlist-e (radio lista se azurira).
- Kreiranje nove playlist-e desnim klikom misa levo na Default.
- Reprodukcija audio fajlova sa kompa
- Edit stanica.
- Playlist sort (menjate raspored stanica).
- Equalizer.
- Proverite da li postoji nova verzija.
- Drag and drop.
- itd...

04/17/2015
- Version 1.6.4
- Dodao sam mnogo vise radio stanica, sortirane su po genre-odnosno vrsti muzike.
- Favorites (napravite svoju listu omiljenih stanica).
- itd.

06/30/2015
- Version 1.7.3

Screenshot:
Kod:
http://www.dodaj.rs/f/D/1U/3IDGKBgq/netradio.jpg
Download:
Kod:
https://www.dropbox.com/s/q0fnu109jy36xts/NETRADIO.rar?dl=1
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
57
Prvi post editovan!

OffsideStreams V2


u User.ini dodajte svoj username i password jedan ispod drugog (umjesto username i password), pokrenite aplikaciju i sačekajte da izbaci kanale. Ispravite u Options.ini lokacije vaših plejera.

qrxcnn.jpg


2ah9vtt.jpg
jel zna neko koja dva plejera (uz Pot) trebaju biti instalirani ?
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Koji god koristis, u Options.ini (otvaras ga notepadom) zadajes putanje plejera koji koristis, obicno je to VLC ili POT. Ako koristis samo POT ne moras imati ostale instalirane, u padajucem meniju izaberi njega da u njemu otvara strimove i to je to.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
jel zna neko koja dva plejera (uz Pot) trebaju biti instalirani ?

Kod mene je ovako:

C:\Program Files\MPV\mpv.exe
C:\Program Files\RTMPDump\rtmpdump.exe
C:\Program Files\DAUM\PotPlayer\PotPlayerMini.exe
C:\Program Files\VideoLAN2\VLC\vlc.exe

Svi imaju na prvoj strani.

Ako je VLC instaliran aplikacija će da uzme path iz registrija i ubacit će ga ispod ostalih plejera, ako nemaš ni jedan drugi plejer (ili ne postoji Options.ini) VLC je default.
 
Natrag
Top