Internet TV (Skripte i Aplikacije)

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Prvi post editovan!

Web to VLC


Možete da gledate strimove sa: streamlive.to, iguide.to, castalba.tv i mnogih drugih ako aplikacija nađe parametre, ako imate neku stranicu koju želite da dodam pišite na pp. Sve tri stranice su u prvom postu, otvorite neku, desni klik na stream koji želite da gledate, copy link location i paste u prvi textbox. Aplikacija zahtjeva samo VLC i rtmpdump.exe (koji je već spakovan unutra).
 
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
211
Prvi post editovan!

Web to VLC


Možete da gledate strimove sa: streamlive.to, iguide.to, castalba.tv i mnogih drugih ako aplikacija nađe parametre, ako imate neku stranicu koju želite da dodam pišite na pp. Sve tri stranice su u prvom postu, otvorite neku, desni klik na stream koji želite da gledate, copy link location i paste u prvi textbox. Aplikacija zahtjeva samo VLC i rtmpdump.exe (koji je već spakovan unutra).
Kad ukljucim pojavi mi se program has stopped working, inace koristim windows 8.1. Da li jos neko ima isti problem?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
i ja imam isti problem na win 7

To jedino može da bude ako aplikacija ne pronalazi lokaciju VLC u registriju, imaš instaliran VLC?

Kao što sam već napisao aplikacija zahtjeva samo VLC i rtmpdump.exe (koji je već spakovan unutra).
Većina mojih aplikacija zahtjevaju .NET Framework 2.0.
 
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
211
Evo jedna skripta
TV MARMANDE 11
Kod:
http://www.mediafire.com/download/1478xzpnh8gwv0h/TV-MARMANDE-11-NEW.rar
Radi sasvim dobro a i skenirao sam i nema virusa
jj.jpg

Kvalitet nije sjajan, ali moze da se gleda.
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
76
I ja imam isti problem na Osmici... imam instalirane sve framework-ove i VLC. Moze li jos nesto da bude u pitanju?

*post se donosi na Web to VLC
 
Natrag
Top