Internet TV (Skripte i Aplikacije)

Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
594
Jel postoji mogućnost da se na Hrvatskim Sportklubovima sa Iskona stavi srpski komentator ?
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
21
Zato sto se menja sifra stalno pa kada jednom prekines gledanje moras ponovo da kreiras listu pozzz

Dobro, ja sam uspio par kanala na brzinu da prođem, onda prestala lista. Ali dobro, nije baš problem, bitno da radi dok gledaš, da tada ne prekine, pa koliko sam te shvatio, dok ide jedan kanal onda ne prekida. I to je bitno.
Baš sam sada pustio Pink nostalgiju malo, da isprobam..., pa super je, ovo smo nekad slušali...
Pa eto za nešto ovakvo samo se treba zahvaliti.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Hoće biti jos nekih novih aplikacija kao sto je OPEN TELEKOM ovde?

Većina toga što se napravit bit će ovdje, bit ćeš obavješten i ti a i ostali članovi. Zahtjeve isto možeš postaviti a sad da li će neko nešto napraviti to ti neću odgovorit. Ja iskreno nemam vremena da se ganjam sa tim stranicama, ne pratim koja je nova danas koje neće biti sutra i zbog takvih ne bi ni gubio vrijeme. Inače se skripte i aplikacije prave zbog nečeg što se stalno mjenja, na šta se moraš odma konektovat, nešto kao ilive.to gdje je sve isto samo playpath drugačiji i gdje su strimovi sa istog izvora. Jedno moraš znati a to je da i mi koji to pravimo spavamo, ustanemo rano, odemo na posao, jedemo, imamo život koji je najbitniji, ovo je čisto hobi i naša volja i želja da pomognemo onim koji ne znaju kako šta gledat i da što lakše naprave liste nekih kanala koje ljudi inače plaćaju.

These scripts are intended for educational purposes only.
 
Natrag
Top