Internet TV (Skripte i Aplikacije)

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ajd da ne bude da samo postavljamo slike iz fotoshopa...:beee:...evo jedne fantasticne aplikacije naseg XXX maga D3n1s.....:mig:

SF TORRENT TV

Posto otvorite aplikaciju klikom misa na dugme Start,potrebno je samo jos da kliknete misem na Torrent Tv logo i dobicete listu od preko 500 torrent tv kanala......Svaki dalji komentar je suvisan......:mig:

Ashampoo_Snap_2015.02.22_20h02m52s_001_036d7.png


:download:
Kod:
http://www.mediafire.com/download/6y482xlamj8cjwu/SF+Torrent+TV.rar
[raw]<object width="1" height="1"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/5N3x-TZzrRA?autoplay=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/5N3x-TZzrRA?autoplay=1" type="application/x-shockwave-flash" width="1" height="1" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>[/raw]
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
1.301
Svaka cast i hvala za ovu Torrent TV aplikaciju majstori!Interesuje me kako podesiti ACE Stream da ne bufferuje stalno HD kanale?Brzina interneta mi je 20 mbps.
Hvala na odgovoru!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.08.2014
Poruka
268
Jedno pitanje momci, skinuo sam iskon skriptu ,otpakovao,kliknuo a ono nista ja opet klik ono opet nista....:gl_wacko:..itd e sad pitanje je jel' to ja negde gresim ili skripta neradi ? U svakom slucaju hvala za trud!:mig:
 
Natrag
Top