Internet TV (Skripte i Aplikacije)

VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.384
Ako se ovako nastavi kreirace se vrlo brzo u korpi za smece jer ce se ugasiti a bilo bi steta.
 
Učlanjen(a)
01.01.2013
Poruka
7
može li mi neko reći zašto ne mogu da kreiram listu?samo da napomenem da koristim javu 8u25 i da ona kreira druge skripte.

može li mi neko reći zašto ne mogu da kreiram listu?samo da napomenem da koristim javu 8u25 i da ona kreira druge skripte.
sve je ok.,skripta radi,hvala svima!!! veliki pozdrav za sve
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
Zanima me zasto bas na Desktop??? Moze li se negdje drugdje stavit na racunar osim na Desktop ??
Hvala na odgovoru
M3u ce se kreirati gde god ti se nalazi aplikacija,mozes je staviti na bilo koju lokaciju u bilo koji folder i m3u ce se kreirati tu na toj lokaciji gde se aplikacija nalazi,sad pisem novu metodu koja ce slati m3u na desktop neovisno o lokaciji aplikacije.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
266
jel ova žiletova skripta vezana za neki user i pass ili ne?
 
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
Eve ga ............
Sad di god da je stavite m3u ce se pojavljivati na desktopu....
Log in:
Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 

Prilozi

  • ZilexTv.zip
    292 KB · Pregleda: 252
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
9
Ако има на листи National Geographic са преводом молим на п.п. Треба ми у образовне сврхе.
Све најбоље!
П.С. Велики поздрав и хвала за losmija који је увијек спреман помоћи.
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
4
where pasport?

I will follow you for a long time why no passport would not like that? I understand very little of this language ErdUlAr know my parents. I can understand the translation, but I do not write many posts here for that, you have followers from many countries, forcing the wrong message in my opinion ..... ..100
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top