Internet TV (Skripte i Aplikacije)

Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Denise
shefe jel moze da se preradi volimtv da neide iz explorera vec mozilla,hrome ;) ili mi posalji source da prilagodim sam :D
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Udpxy Restarter

kHuZNX.png


Mislim da smo gotovo sve omogucili na ovom forumu za gledanje internet Tv ,pocev od tutorijala,skripti,programa....Evo jos jedne skripte koju je naptavio moj prijatelj losmij a koju sam ja da se nebi kopirala na druge forume doradio u jedan mali program.On je tu skriptu bio napravio samo meni ali eto da ne budem sebican postavicu je ovde da je i drugi mogu koristititi jer sam sasvim siguran da se losmij nece naljutiti....

Pomocu ovog programa mozete restartovati koliko god zelite udpxy servera,i potrebno je da samo upisete njihovu IP adresu : Port (klikom misa na IP:port otvorice se notepad gde mozete upisati i usnimiti tekst klikom misa na dugme Save ....Zatim preostaje jos da kliknete misem na dugme restart i udpxy(jedan ili vise) ciju ste ip adresu i port upisali u notepat restartovace se ravno 10 puta za manje od sekunde...Ovaj alat vam omogucuje da ne idete na server status i tamo restartujete udpxy vec direktno iz samog programa i na taj nacin izbacite aktivne klijente i nakacite se na taj server da gledate tv kanale sa njega....Odlicna stvar za udpxy koji imaju ogranicenja za aktivne klijente.....

:download:

Kod:
http://www.mediafire.com/download/8gucdbrmkml5365/SF_Udpxy_Restarter.rar
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
:roll: Nisi na spisku ,cek da te ubaci losmij ili boki :roll:Salim se...Objasnice ti neko ko se razume u to...Kod mene radi.
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Radi dobro :buba_lcd:napravi listu Telekom_by_losmij na desktopu i to se pokrene
 
Natrag
Top