Internet TV (Skripte i Aplikacije)

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Da,možda to mogu da uradim,ali bi trebalo obrisati da ljudi ne skidaju bezneze dok to ne sredim i ne ne uplodamam ponovno na mediafire i dam novi link ovde.

Jesi siguran da ćeš napravit? Zato se i stavlja title u skripti da popravi taj ko je i napravi skriptu.

btw. skripta već dugo stoji na prvoj strani (prvi post), nemaš šta pravit, napravljena je, token se stalno mjenja tako da nema smisla pravit listu za SimpleTV znaš zašto? Zato što sam vam već rekao x puta za to, postavljate ga milion puta javno i onda se žalite kad nešto ne radi, tražili ste, ne gledajte...
 
Član
Učlanjen(a)
20.08.2009
Poruka
368
Može li neko da mi pošalje linkove za Sports WebTV i Dreamsat WebTV skripte sa stranice broj 12 !?
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Kod:
http://windows.php.net/downloads/releases/php-5.3.28-nts-Win32-VC9-x86.msi
Razmislite pre nego ovo instalirate.
 
Član
Učlanjen(a)
20.09.2009
Poruka
40
Sve skripte Darbyja.
Kod:
http://darbycrash.altervista.org/PHP/
Moze malo pojasnjenje kako ovo radi ?
I jos jedno pitanje pokrenem skriptu FreeTV by Darby_Crash sa prve strane ove teme odaberm konkretno opciju 2 cool sport i odaberem nulti kanal i onda on proradi, ali kada zatvorim program avg mi detktuje neku nepoznatu pretnju sa imenom rtmpdump.exe i putanjom do mesta na kome sam raspakovao ovu arhivu. Ako odaberem brisanje te pretnje onda sledeci put vise ne mogu da gledam taj kanal ( konkretno cool sport kanal 0) a niti jedan drugi mogu da startujem. Da li je bezbedno da dozvolim AVG-u da ignorise ovu pretnju ?
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Moze malo pojasnjenje kako ovo radi ?
I jos jedno pitanje pokrenem skriptu FreeTV by Darby_Crash sa prve strane ove teme odaberm konkretno opciju 2 cool sport i odaberem nulti kanal i onda on proradi, ali kada zatvorim program avg mi detktuje neku nepoznatu pretnju sa imenom rtmpdump.exe i putanjom do mesta na kome sam raspakovao ovu arhivu. Ako odaberem brisanje te pretnje onda sledeci put vise ne mogu da gledam taj kanal ( konkretno cool sport kanal 0) a niti jedan drugi mogu da startujem. Da li je bezbedno da dozvolim AVG-u da ignorise ovu pretnju ?
mora da imas rtmpdump slobodno ga dopusti sa AVG
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Ne mogu nikako da pokrenem teledunet samo mi ovo izbaci ..gde gresim imam instaliran onaj php al sta sa njim
teledunet.jpg
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Koristi izvornu Sandy i Denisov Teledunet.....jos uvek funkcionise ako se ne varam....
 
Natrag
Top