Internet TV (Skripte i Aplikacije)

Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Momci, samo mala digresija na par gornjih postova, jeste li probali skenirati bez proxy? Naime, 99,9% xc panela se uz razuman broj bota skenira bez potrebe da koristite proxy. Em se ubijete trazeci validne em to onda traje u nedogled jer su jako spori.
@kljuki29

vjerovatno si u pravu za vecinu servera ali mene banirase na 2 servera koji mi po svemu odgovaraju iako sam vozio samo sa 5 botova...
sada cekam da mi se promijeni IP pa da mogu koristiti neki od macica...
Ah da nije nikakav izlaz da se koristim sa VPN jer i tako koce ko rucna...
Pozdrav i ugodno vece
 
Učlanjen(a)
22.08.2019
Poruka
22
Kod mene radi bez problema-brzo i solidno. Ima Fast Video downloader na sharewareonsale.com/s/free-fast-video-downloader-100-discount. Još 6 dana vremena da se dwn. Licenca 1 godina free.
Opaska, SF downloader je super sonic prema ovome gore navedenom.
@boki71 hvala
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Kod mene radi bez problema-brzo i solidno. Ima Fast Video downloader na sharewareonsale.com/s/free-fast-video-downloader-100-discount. Još 6 dana vremena da se dwn. Licenca 1 godina free.
Opaska, SF downloader je super sonic prema ovome gore navedenom.
@boki71 hvala

Kod mene nece pa nece
YOUTUBE DOWNLOAD.JPG
Kopiram recimo link na slici i ubacim u prazno polje odaberem Video i onda mi ponudi opciju gdje da ga sacuvam i kad to odradim i odabranoj mapi nedesava se bas nista.
Otvorio sam firewall tako da to nebi trebalo da bude smetnja..

ovaj Fast Video takode pravi problema dod konekcije.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
08.11.2012
Poruka
1.474
Kod mene nece pa nece
Pogledajte prilog 125039
Kopiram recimo link na slici i ubacim u prazno polje odaberem Video i onda mi ponudi opciju gdje da ga sacuvam i kad to odradim i odabranoj mapi nedesava se bas nista.
Otvorio sam firewall tako da to nebi trebalo da bude smetnja..

ovaj Fast Video takode pravi problema dod konekcije.
Da nista se ne desava ali ipak skida nema samog prikaza da skida,pogledaj u taj folder gde si odabro da ti se sacuva tu ce ti biti video koji si stavio da se skida.Samo budi strpljiv dok ga skine posto dok ga skida prikazuje ga ko html fajl,ali kad zavrsi bude sve normalno.
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
380
Da nista se ne desava ali ipak skida nema samog prikaza da skida,pogledaj u taj folder gde si odabro da ti se sacuva tu ce ti biti video koji si stavio da se skida.Samo budi strpljiv dok ga skine posto dok ga skida prikazuje ga ko html fajl,ali kad zavrsi bude sve normalno.
Nece ni kod mene. Izadje poruka - Failed to execute script youtube. Inace ovo sa "pp"...dobra stvar. :)
 
Natrag
Top