Internet TV (Skripte i Aplikacije)

¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.453
No, what have we stolen, where are those talking blankly?
i translate
I never said that I or I did
No crap, those idiots :)

Mene je Sahbaz trajno bnanovao na uyduportal zato sto sam na makedonskom Kajgani forumu i posle u privatnoj prepisci napisao da na uyduportal ima dosta programa koji su napravljeni na serbianforum i postavljeni na uyduportal i dobio sam trajni ban i tamo je Sahbaz napisao da sam ja veliki lazljivac.
Pozdravi Sahbaz i kazi mu da je pogresio, neznam dal je razumeo sta sam pisao zbog google translate srpski- turski.
uyduportal da skinete trajni ban sa clana bind

Ti si Albatros odavno ove programe dole postavio na uyduportal i predstavio da ste vi to napravili, a niste uzeto je sa serbianforuma .Nemamo mi nista protiv da uzmes ovde i postavis na uyduportal .Ali napisi makar uzeto od nasih drugara sa Serbianforuma .

Ja kad uzmem stalker player v3.0 Sahbaz stavim na Serbianforum i napisem nas brat Turcin Sahbaz sa uyduportal napravio program ,lepo radi i koristite ga ,hvala mu.

Evo slike sta si ti pre par godina uzeo sa Serbianforuma i postavio na uyduportal


Playlist Checker D3n1s.jpg

PlaylistCheckerAlbatros.jpg


PlaylistScannerCheckerD3n1s.jpgPlaylistScannerCheckerAlbat.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
12.04.2020
Poruka
5
No, what have we stolen, i translate I never said that I or I did No crap.
don't mess around
pay attention to whoever you say
good forums
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
15.08.2018
Poruka
863
No, what have we stolen, i translate I never said that I or I did No crap.
don't mess around
pay attention to whoever you say
good forums
listen you c albatros,first of all improve your english,second you stole all the tools from here and besides that you are very arrogant,so i would ask you to leave this forum,nobody here has patience to write with you in this "google translate" english
 
Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Zna li netko zašto mi URL Helper neće da radi. Skinuo službenu Free verziju (30 dana free),
pokrenem program na SFVIP Playeru i ne daje URL, prazno. Probao sa promjenom adaptera, probao sa Run As Administrator, sa i bez VPN-a, ništa, bez promjena. Win 10.
Ako netko ima full verziju, možda je do toga, ne znam.
Treba ti aktivacioni kod koji dobijas od njih kada se prijavis i napises zasto zelis koristiti program i u roku od nedelju dana dobijas kod besplatno
Ops Boki vec postavio
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
listen you c albatros,first of all improve your english,second you stole all the tools from here and besides that you are very arrogant,so i would ask you to leave this forum,nobody here has patience to write with you in this "google translate" english
Ja sam relativno kratko na forumu i nemam pravo na ovakve komentare davati svoj lični sud iako sam ga bio napisao na engleskom ali sam se predomislio i nisam ga "postao" kao reply, ali činiti takve bezobrazluke i imati obraza "braniti" krađu aplikacija kao ovaj "al batros" i još pored toga obraćati se vulgarno prema Admin-u i Moderatorima ovog foruma, on je trebao biti odmah i "trajno banovan" na ovom forumu posle prvog "posta" jer sigurno po Pravilniku svakog foruma se strogo zabranjuju vređanje bilo kog od članova a ne Admin-a i Mod's kao i "postanje" aplikacija kopiranih sa drugih foruma a pod drugim nick-om o čemu ,vidim, on je očigledno bio upoznat na svom forumu. Al' postoje ljudi kojima "lakše" uđe u gu*icu nego u glavu i nadam se da je konačno to shvatio. Svaka čast Admin @boki71 i ostalim mod's na strpljivosti i fer ophođenju prema ovom članu koji to ne zaslužuje da bude na ovom forumu.
Pozdrav
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
oni banuju za nesto napisano na drugom sajtu a vezano za njih.......to sam procito iz bindovog primera.....medjutim treba se uzdignuti malo vislje i pokazati da mi nismo oni.....opusteno
 
Natrag
Top