Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.469 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 872 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 183 5,0%

  • Total voters
    3.691
Član
Učlanjen(a)
29.01.2011
Poruka
17
Evo bas hocu da ti napisem, morao sam izbrisati vlc pa opet instalirati sa onim plugin-om, hvala ti puno, ekstra slika :)
 
Učlanjen(a)
13.01.2012
Poruka
60
Original Foto od Divjak22 u Sofiji,odlazak na rabota
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
56
Mogu te samo potvrdeti. Trick se zove Free Card Server i zato ukljucite google. Isto sta se tice Recivera za CS ima dosta informacije preko google. TotalTV momentalno ne radi kod mnogih preko CSa ali koliko cujem da valjda ide preko DigiTV Thor 8 W. Posto nemam Thor nemogu potvrditi tu informaciju.

A za neki sto misle da su Bog i Batina i misle da se Kurce po sto Forumima i oce da dokazu sta sve imaju i sta mogu da urade, ili da iskljuce ..... da ne nabrajam, da ste vi sramota na celom Balkanu sta postojite. Sram da vas bude. Koko Rumuni, Bugari, Arapi i neki ostali mogu da dele izmedju sobom a mi nemozemo.

Posto sam iz Dijaspore oprostite ako su greske ili izraze u tekstu.

Poz svima



Bravo majstore ! Balkan ostace balkan ko uvjek! Zasto da i moj komsija ima? A za ove kurcine sta se kurce sa slikama tema je dosla kao chat a ne korisne postove! Naucite se vise kako forum funkcionise i zasto sluzi. Ako imas spodeli ako ne cuti i ne seri sa slikama . EDUCIRAJTE SE KAKO FUNKCIONISE FORUM!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.01.2011
Poruka
17
nebojsava, postoji li mogucnost da se na ovoj stranici smanji kvalitet slike? Hvala unaprijed.
 
Natrag
Top