Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 186 5,0%

  • Total voters
    3.696
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
Upomena

Uvazaemi yeffy ili kako se zovesch na ovaj forum.Ovo sto si uradil e velma tupo pa si lischil sumati ljudi ot mogu4nost da gleda HBO i Cinemax i to samo da se napavisch na velik stremer ne tam gde treba.Zaradi takvi kat tebe nischta ne mozje da iztrae i jedan dan.Mnogo e lesno da stavisch neschto sto si dobil na gotovo.To e kad da objavim u nekoliko foruma kak se gleda u Fibernet bez .... i da sejebem sve.Kad mogu4nosti da se gleda sa malo (mislim na kvalitetni) treba maximalno da se izkoristat.
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
trazio sam ali nisam nasao neki link za fox life i fox crime srpski hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
247
Ima li gde na netu da se mogu pratiti HNL utakmice?Ako neko zna nek napiše!Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
247
ima neko prva tv?

Jebo vas Prva TV pa taj kanal je već bio postan tu gdje se nalazi minimalno 20 put!Ali vi ste lijeni malo pretražit stranice ili ti je još bolje napiši na Google Prva tv online i odmah na prvoj stranici ima!Ako to neznate onda ste nesposbni ili to samo postate zato da bi vam se rejting dizao!
 
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
362
Jebo vas Prva TV pa taj kanal je već bio postan tu gdje se nalazi minimalno 20 put!Ali vi ste lijeni malo pretražit stranice ili ti je još bolje napiši na Google Prva tv online i odmah na prvoj stranici ima!Ako to neznate onda ste nesposbni ili to samo postate zato da bi vam se rejting dizao!

Sta seres,kad moze stefkos? 5x nedeljno da trazi zasto nebi i ja,prva,druga ili bilo koja,samo da se broji.
Ja imam,samo pitam dali jos neko ima!
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Potrebni linkovi za fox life i fox crime ako neko ima neka posalje samo na engleskom jeziku ili ako neko zna kako da namestim na engleski da se cuje posto imam linkove ali sinnhro na bugarskom hvala unapred !!!

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Domaci programi Browser link
TVS 1 , 1 Plus , TVS 2 , 2 Plus , TVS 3 , TVS 4
Kod:
 [url=http://www.tvsrbija.co.nr/]TVS[/url]
Pozdrav
Hvala za ovo ali kod mene koci slika na domacim filmovima
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top