Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 186 5,0%

  • Total voters
    3.697
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.723
To je to za sad', al' ako bi 'teo neki kanali da imas jos u player ti sacuvaj adrese
pa javi ako 'oces i kad' da stavimo. :)

Dali postoji neki Player za koji niko ili vecina od nas nezna ili bi mozda trebali da znamo a neznamo ili bi mozda ja trebao da znam a neznam ????
sta ti kazes Kontra???
budi ljubazan pa mi odgovori na moje pitanje mozes i na Pm a ja cu tebi zauzvrat objasnit konkretno zasto sam postavio ovo pitanje u slucaju da se moje sumnje poklapaju sa istinom na ceg sumnjam
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
61
Ljudi mislim da ima toliko plejera da samo da samo oni koji znaju da prozivaju druge ljude nemaju pojima o njima
 
Učlanjen(a)
01.04.2010
Poruka
351
K.M.O.

Dodato posle 1 21 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

e imam 7 dana besplatno za gledanje fiber net. e sad dali bi mi neko objasnio kako da izvucem stream za vlc iz fiber net-a.ajde ako neko zna neka javi pa da postavim sutra.pozz

Jednostavno,skini sa neta ovaj program URLSnooper 2 sa njime ide bez problema
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2010
Poruka
2
Pozdrav svima,hoce li neko a da ga ne mrzi da mi kaze od pocetka do kraja,sta mi treba i kako da ubacujem ove adrese da bi gledao TV preko interneta.
Unapred zahvalan
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2010
Poruka
52
Jednostavno,skini sa neta ovaj program URLSnooper 2 sa njime ide bez problema
nasao sam URL snuper ali 2 nemogu jos da nadjem.preko obicnog nesto nece.tek sam ustao tako da cu se cimati danas sa tim.

Dodato posle 13 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

nemogu trnutno da se ulogujem na fiber net kaze neispravni podaci.ako su me vec iskljucili onda su stvarno seljaci na kub.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
RJBELKA ja imam VLC 1.0.5 ali nece da otvori ni jedan kanal da li kod tebe radi i sa kojim VLC playerom.
 
Natrag
Top