Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.092
Molio bih za pomoc

Da li mozda znate za neki program koji radi konveziju iz xmltv u jtv format. Pregledo sam net uzduz i popreko i jedino sto sam nasao je program koji kreira jtv iz txt fajla
Zahvaljujem

Bugarska lista koja je bila postovana kako ovdje tako i na par drugih Foruma sa Tv1000, Discoveryjem i jos par kanala koji su imali srpski dvb titl, da li znate jel pristup serveru blokiran van bugarske ili je promenjena adresa servera. Probao sam sa par bugarskih proxyja ali bezuspjesno
Zahvaljujem


Napomena
Parametar delayed=true, radi na svim kanalima koje sam probao daje sliku sa 6 sati zakasnjenja (u 03am ono sto je bilo na tom kanalu u 21h)
npr:
Kod:
 [URL]http://178.253.194.2:8080/stream/?channel=prvatv&stream=1mb&delayed=true&sp=d1?u=user&p=pass[/URL]

Ko zeli dobar Proxy na Pm djelite si medjusobno

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Molio bih za pomoc

Da li mozda znate za neki program koji radi konveziju iz xmltv u jtv format. Pregledo sam net uzduz i popreko i jedino sto sam nasao je program koji kreira jtv iz txt fajla
Zahvaljujem

Bugarska lista koja je bila postovana kako ovdje tako i na par drugih Foruma sa Tv1000, Discoveryjem i jos par kanala koji su imali srpski dvb titl, da li znate jel pristup serveru blokiran van bugarske ili je promenjena adresa servera. Probao sam sa par bugarskih proxyja ali bezuspjesno
Zahvaljujem


Napomena
Parametar delayed=true, radi na svim kanalima koje sam probao daje sliku sa 6 sati zakasnjenja (u 03am ono sto je bilo na tom kanalu u 21h)
npr:
Kod:
 [URL]http://178.253.194.2:8080/stream/?channel=prvatv&stream=1mb&delayed=true&sp=d1?u=user&p=pass[/URL]

Ko zeli dobar Proxy na Pm djelite si medjusobno

Pozdrav

Sota bate dodaime na MSN pa da vidimo da resimo problem ako se moze :p
stosetice .JTV formata ahahha moguti to odkodiram ali toje samo TV Guide znaci Program Kanala nema veze sa streamovima
mogu ako hoces dati programiram liste u JTV formatu

pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.07.2010
Poruka
408
Bugarska lista koja je bila postovana kako ovdje tako i na par drugih Foruma sa Tv1000, Discoveryjem i jos par kanala koji su imali srpski dvb titl, da li znate jel pristup serveru blokiran van bugarske ili je promenjena adresa servera. Probao sam sa par bugarskih proxyja ali bezuspjesno
Zahvaljujem

Digicom.bg je imao Novogodisnju promociju. Sada je vec nazalost vec sve zavrseno...
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
30
fina muzicka televizija za WMP
Kod:
http://www.viewtv.co.uk/media/uSegAditbgnTAvUsC4OFuYHNpyxXkACEWT0Mkt2T3mgMMYrDLwRC2YIP5CnXr9DNdA5-L2PfXTOaZrVlXEsIfQ!!.asx
 
Natrag
Top