Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.469 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 872 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 183 5,0%

  • Total voters
    3.691
Član
Učlanjen(a)
25.05.2010
Poruka
15
Molio bih sve koji imaju strimove rumunskih kanala ili web sajt koji radi sa istim strimovima da postavi ovde ili mi posalje na PM, ali da stvarno rade! Hvala.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
to zna dosta ljudi kako se gledaju svi kanali putem cs.... a jesi se ikad zapito da neko zivi u bloku i nema mogucnosti staviti sat antene ????? ili zivi u americi sto nema satelite ko sto mi imamo u eu... i nema nikakve mogucnosti da gleda domace kanale... dali si se to zapito ikad ????
a sto se tice mene sto sam nesto to bi moro i sam skontati.... previse sam stvari dao u javnost i svima pomogo nakraju sam sve gledo kako se moje stvari pojavljuju na drugima forumima i zablokira sve u 1 danu... zato sam reko da necu vise nis u javnost davati...

Vidis to i mene cudi, ja sam Makedonac, a aktivne strim adrese makedonskih kanala poticu iz Kanade, znaci nije tacno da nema satelita u americi kao u EU. Stvar je sto nasi ljudi tamo nemaju puno vremena da se "zabavljaju" oko one silne satelitske problematike i tacno ovo je jedini nacin da gledaju nase kanale. Poznajem puno ljudi koji sve znaju oko satelitske, otisli van i sad mi taze strim adrese.
Pokusavao sam da uradim jedan plejer preko VBasic i APMStudio, ali nikako plejer ne moze da ucita rtsp protokol, a nejverovatnije je moje (ne)znanje u pitanju.
Sad tvoja stvar dal da plejer ide u javnost i za to ne moze se niko ljutiti, mislim i na sam rizik oko reemisije kanala za koje se placa pretplata. Znas i sam da velike ribe jedu male, zato i moj savet iskreno pazi sta radis.
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
11.03.2010
Poruka
83
Kod:
http://www.rotv4u.com/Sport.TV/Sport.RO.htm
Kod:
http://www.tvplayer.ro/index.html
pozdrav
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
Za "Dakon"
Da si prije adrese stavio mms umjesto rtsp možda bi ti i učitao ,ako si sve ostalo uredno odradio:lol:
Ili jednostavnije skini ovaj ruski iptv player koji alex koristi napravi listu i pošalji prijateljima
Kod:
http://borpas.info/download/IpTvPlayer-setup.exe
Svi oni koriste vlc sourcecode ,uzeli sourcecode od besplatnog playera i uredili ga po svom ukusu koji i nije baš neki.Mislim to se odnosi na sve ove famozne iptv operatere da ih nenabrajam.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
pa jeli moze te kanali
koji su ubaceni u iptv player
i kako da se dobije

Moraš sam napravit listu kanala ili ju dobiješ od svog internet provajdera :D
Skupljaš ono što ti se sviđa napraviš listu i otvoriš je tim playerom.Ali zašto bi kad ju možeš otvoriti i sa vlc playerom.Poanta toga playera je u tome što ti npr.Alex tv ili tvoj internet provajder koji ti nudi IPTV može non stop updajtat listu sa svoga servera pomoću toga playera,a sa vlc nemože to bi bilo sve inače ga ni on nebi koristio.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top