Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.695
Član
Učlanjen(a)
14.05.2010
Poruka
75
dobra ti ideja ali nema nista od ovog provaidera stosi naveo 3,5GB limit na protoku 1Mb/s stream x Gledaoca = xxxx Mb/s Protok x 1 minuta = ................. ahahahahha

Resenje pravo:

.)1 Server Unlimitet protok na 100Mb/s Liniji
.) Sisem Linux
.) Webspace nebitan
.) minimum 5 GB Radne memorije
.) Instalirani VLS (VlC Server/Player)

i sibate kanale REBROADCAST

Mogucnost II

Dobra Internet konekcija ili ipak Windows Server na 10MB/s liniji sa Remote

.) minimalno 5GB Radne Memorije
.) Neogranicen Trafik
.) Instaliran SopCast Player
.) Instaliran WinMedia Ecoder

Rebroadcasting u P2P Mreze od Sopcast Neogranicen Broi Gledaoca , stabilan HQ Stream

ovde treba oracati paznju na stream koi se salje primer ako stream saljete sa 1mb/s potreban vam je upload 4Mb/s za 10 Kanala znaci 40Mb/s Upload ali zato mogu da gledaju Milione Korisnika stovise Gledaoca stabilnija je P2P mreza sistem slican kao Emule ili KAZZA :p

Napomena ovo je informativni txt emitovanje kanala putem interneta strogo zabranjeno bez pismeno odobrenje kaznjavase sa novcanom kaznom od 10.000 evra ili 5 godina zatvora :p .............


xoxoxoxox daleko ti ode pa ko je pricao o tome sto si naveo razmisli malo isto kao sto ti radis postavis jednu php stranicu sa strimovima ili vlc player na tu stranicu uslov da je server/hosting u srbiji a ne da se prodaje u srbiji preusmeris u avganistan ako hoces preko iframe ....

a sto se kazne i zatvora tice vidim em si platio kaznu em si isao u zatvor tako da sve to znas iz prve ruke.... a da jos nesto o kojim milionima i konekcijama pricas najobicniji hosting video si sam iz onog linka u srbiji kosta 180 dinara cak i dzabe mozda ima jer vecina internet provajdera daje nekih 10 il 20 mb hosting prostora dzabe uz internet paket koji placaju ljudi mesecno znam da je to bio slucaj na primer sa sbb,verat..
za jednu php stranicu ti treba cirka 50kb tako da neces mnogo ni da ostetis provajdera...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.130
ovde je ono pravo ali ono 100Mb/s za 1000$ je skupo to moze da se realizuje i za 300 evra ono naji jeftinije za 200$ moze da se realizuje za 60 evra mesecno cak :p samo potrazite dedicate server povoljan i unlimited trafik ima mnogo toga po internetu onda na njega dignete VLC i rebroadcasting i toje sve a VLC (VLS) server ima controlni panel info nadjete na videolan stranici odakle skidate VLC :)
Ček zašto ti to nenapraviš kad imaš para ja nemam kinte a sreamwebtown i flashwebtown je jedna te ista firma a razliku znam da znaš.
I dobio sam ključ od ovih idiota al neotvara niti jedan kanal kakva poslovnost,il su propali kao što če i nettv?S tim da ovi još nisu ni počeli :lol:
!TTV!+DG6K0LeZ+O2NWhydAxuy8eMUwf4RDvNMqmYJiVOqQsNQuosPD/Ulmj+tLH5Z0+q!TTV!
!TTV!82LrJjJtRk63jvOdheKDoAgf3STLs9inMqmYJiVOqQsNQuosPD/UlpIKv+EoDZuA!TTV!
!TTV!+4c6Gc24JSfJNFI3ovMAp7HvBDQPyww9MqmYJiVOqQsNQuosPD/Ulo0CqMDx/beX!TTV!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Idi na SAAN.tv tamo imas HRT1,HRT2,RTL,NOVA za 14 kuna to ti je oko 2.5 $ mjesecno.
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
xoxoxoxox daleko ti ode pa ko je pricao o tome sto si naveo razmisli malo isto kao sto ti radis postavis jednu php stranicu sa strimovima ili vlc player na tu stranicu uslov da je server/hosting u srbiji a ne da se prodaje u srbiji preusmeris u avganistan ako hoces preko iframe ....

a sto se kazne i zatvora tice vidim em si platio kaznu em si isao u zatvor tako da sve to znas iz prve ruke.... a da jos nesto o kojim milionima i konekcijama pricas najobicniji hosting video si sam iz onog linka u srbiji kosta 180 dinara cak i dzabe mozda ima jer vecina internet provajdera daje nekih 10 il 20 mb hosting prostora dzabe uz internet paket koji placaju ljudi mesecno znam da je to bio slucaj na primer sa sbb,verat..
za jednu php stranicu ti treba cirka 50kb tako da neces mnogo ni da ostetis provajdera...

ahahaha dobro prijatelju zakaci na webspace scriptu i drmai haha paces da vidis koje upravu pises neke stvari koje neznas djaba ti scriptu i ubacis link kad server vidi ko gleda paga zablokira a ne na kom saitu si stavio link

stosetice milione one pa citai malo wiki informisise sta znaci P2P Mreza i P2P Broadcast takodje citai o Unicast i Multicast pa ces da razumes sve

pozdrav
 
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
362
Evo kljuca : TTV!sASaX9+UgquzY9xJSTLRt8eMUwf4RDvNMqmYJiVOqQsNQuosPD/Ulmn+o1sg3/0q!TTV!
ne ide nista do 8.1.11
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
Ček zašto ti to nenapraviš kad imaš para ja nemam kinte a sreamwebtown i flashwebtown je jedna te ista firma a razliku znam da znaš.
I dobio sam ključ od ovih idiota al neotvara niti jedan kanal kakva poslovnost,il su propali kao što če i nettv?S tim da ovi još nisu ni počeli :lol:

ahaha ma kaki da ja to radim nemam ni ja para da bacam tu dabime neko posle psovo i kritikovao pisem samo ovako za one koi imaju pare pa neznaju kako ide radi info :p
 
Natrag
Top