Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.092
Problem
Dali neko ima iskustva kliknuo sam jednu stranicu i dobio na komp jedan program koji da kazem sam se instalirao i sam pocima da radi bez mog odobrenja zatvorit ga ne mogu trazi da potvrdim

Click To Enable Ok
Repair
Instaled Ok
Cleaner
Instaled Ok
Scanner

skenirao je nesta
Program se zove

DISK REPAIR

Stalno mi se pali

Critical Error

Hard Drive Not Fund Missing Hard Drive
Demaged Hard Drive clusters delected. Private Data is at Risk
RAM memory usage5 is critically high. Private data is at Risk
RAM memory usage5 is critically high. RAM memory failure
Windows cant find hard disc space

Pod Softwaere ga nema dali ima neko objasnjenje o kom programu je rijec


U medjuvremenu sam ga maknuo prije podizanja Systema F8 tastu usao u (Abgesicherte Modus) izbrisao taj DISK REPAIR program ponovo podigao System nema ga vise sve OK potvrdio nisam nista jer sumnjam da je neko htio pomocu tog programa kad mi je skenirao Hard Disc da dobije (Transferise) sve Informacije sa mog Racunara dali sam u pravu??

Neznam kako da vam to bolje objasnim mislim da ste me razumijeli jer mi u tom slucaju fali posjedovanje naseg Jezika izrazi kako se sta zove i slicno

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
69
To ti je Malware HDD program ...blokira druge programe i još poneke stvari... Briši ga...
Skeniraj disk sa nekim Anti Malware
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
119
Pa Soto ne znam 'di se ti vrtis po netu :)
Zasto ne uradis System Restore i vrati "kantu" nazad pre nego sto
ti se taj program instalirao i sve ce da se sredi kao i sto ti je bilo pre :)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.092
To ti je Malware HDD program ...blokira druge programe i još poneke stvari... Briši ga...
Skeniraj disk sa nekim Anti Malware


U medjuvremenu sam ga maknuo prije podizanja Systema F8 tastu usao u (Abgesicherte Modus) izbrisao taj DISK REPAIR program ponovo podigao System nema ga vise sve OK potvrdio nisam nista

Nebi trebalo da slucajno radi u pozadini a da ja neznam ne pali se vise nista i ne skenira

Isao sam na Forum Digital Eitelbord kliknuo Sajt i vidi cuda odjednom se pojavio taj DISC REPAIR

System cu vratit na prvobitno stanje System Restore mislim na Datum prije 21.12.2010 znam to
najmanji problem

Kako je moguce ako sam kliknuo Sajt Digital Eitelboard da se taj program sam Instalira na moj Komp dali je to mozda namjerno napravito od strane tog Sajta????

Ako vam se desi nesta slicno idite u

REGEDIT izbrisite u REGEDIT [random].exe

pogledajte ovdje Browser Link

Kod:
 [url=http://www.sicherpc.net/malware/hdd-repair]HDD Repair | Sicher PC[/url]


Hvala Bilox i Kontra

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.08.2010
Poruka
54
U medjuvremenu sam ga maknuo prije podizanja Systema F8 tastu usao u (Abgesicherte Modus) izbrisao taj DISK REPAIR program ponovo podigao System nema ga vise sve OK potvrdio nisam nista

Nebi trebalo da slucajno radi u pozadini a da ja neznam ne pali se vise nista i ne skenira

Isao sam na Forum Digital Eitelbord kliknuo Sajt i vidi cuda odjednom se pojavio taj DISC REPAIR

System cu vratit na prvobitno stanje System Restore mislim na Datum prije 21.12.2010 znam to
najmanji problem

Kako je moguce ako sam kliknuo Sajt Digital Eitelboard da se taj program sam Instalira na moj Komp dali je to mozda namjerno napravito od strane tog Sajta????

Hvala Bilox i Kontra

Pozdrav
Jeste to je namerno tako linkovano, to je obicna .bat komanda koja se pokrece iz systemroot/system32/+ izvrsna komanda, moze da radi i ofline da ga nevidis, koristi se za ddos napade kad je zlonamerna. U tvom slucaju je reklama u pitanju pa nije strasno sledeci put je dovoljno da crtl-alt+del i odes na procese i tu ga zaustavis ocistis temp direktorijum, jbg nisu svi korektni. Koristi addone za blokadu za mozilu ili odgovarajuci IE.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.03.2010
Poruka
83
Veliki broj domaćih i ex-Yu TV kanala, filmovi, online igre i još mnogo toga
Kod:
http://sites.google.com/site/yutelsat/home
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.092
Domaci program Rtv Jerina Smederevo

Kod:
 rtsp://89.212.47.122/JERINA?u=yempIqqp&p=SYzOYFUx

Rtv Slon

Kod:
rtsp://89.212.47.122/RTVSLON?u=yempIqqp&p=SYzOYFUx


Pozdrav
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.092
SCT Adult Stream za Vlc Player ko zeli na Pm


Hrvatska Nova Tv Browser Link
Klikni ovdje
Kod:
 [URL]http://www.veetle.com/v/4baf2ece9d142[/URL]

Ugodno gledanje zelim
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top