Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.475 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 193 5,2%

  • Total voters
    3.705

hey

Član
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
5
ha,ha, sve riknulo đaba sve,kupit ču dvb karticu za kompjuter sljedeci tjedan jeftina je i gledam koliko hoču tv
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2009
Poruka
142
ha,ha, sve riknulo đaba sve,kupit ču dvb karticu za kompjuter sljedeci tjedan jeftina je i gledam koliko hoču tv
nije losa ideja...kupi skystar2 PCI - ja je imam i super je...samo sto digi kao sto znas odlazi u n3 pa nema puno vajde ako si na te kanale mislio da gledas....ss2 je super kartica i kosta 20-30 eura...
pozzzz
 
Član
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
49
Toliko ste pisali i razne playere pravili, da su ovi idiots iz nettv morali ukinuti i ono sto su nam dali da gledamo putem vlc i da cutimo.... a sve sto je ovde postovano se zasnivalo na nekoliko hq kanala koji su mogli da se otvore i bez kljuca.
Eto, pa sad mozemo gledati u belo ili crno, kako nam volja !!!
 

hey

Član
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
5
nije losa ideja...kupi skystar2 PCI - ja je imam i super je...samo sto digi kao sto znas odlazi u n3 pa nema puno vajde ako si na te kanale mislio da gledas....ss2 je super kartica i kosta 20-30 eura...
pozzzz
ma bitan mi je 1,2 rtl nova,z1 imam ja kompjuteru analognu karticu ali sta mi vrijedi kad ukidaju analogni signal ove godine u cijeloj Hrvatskoj samo preko digitalnog recivera ili kartice digitalne ce se moći dalje gledati telka , a ovako još 2 mjeseca mogu gledati preko analogne kartice..kupit cu digitalnu i zamjeniti gledao sam oko 300kn košta,40-50 eura
Kod:
http://digitalna-televizija.net/DVB-T/Rokovi-za-gasenje-analognog-TV-signala.php
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
29.07.2009
Poruka
142
ma bitan mi je 1,2 rtl nova,z1 imam ja kompjuteru analognu karticu ali sta mi vrijedi kad ukidaju analogni signal ove godine u cijeloj Hrvatskoj samo preko digitalnog recivera ili kartice digitalne ce se moći dalje gledati telka , a ovako još 2 mjeseca mogu gledati preko analogne kartice..kupit cu digitalnu i zamjeniti gledao sam oko 300kn košta,40-50 eura
Rokovi za gašenje analognog TV signala - D-TV.net

ma tebi je sreca da si u hrvatskoj i imaces na raspolaganju rtl, htv itd...kod mene je zeznuto jer sam u austriji i tamo pratim nase kanale na digi-ju ali i to je uskoro gotovo pa mi je nada bila gledati te nase kanale preko intrneta ali eto izgledaq ni to bas nece ici...sta da radimo....jako sam vezan za kanale nase ex yu ali sta je tu je...
 
Natrag
Top