Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.695
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Nemam stari nick,ovo je prvi na ovom forumu a inace me ima na nekim drugim vecim forumima al' to sad nije ni bitno. Ono sto hocu da kazem,zbog vas takvih koji trgujete s necim sto ste dobili od nekog drugog nikad necete dobiti prave stvari. Na sta mislim,evo vam slika pa pogadjajte o kojoj listi je rec (ovo nije hvaljenje,vec odgovor na post)


111.jpg
Trgovina nije ni losa za ljude koji se bas i ne razumeju u ove stvari, ali ruzno je da to rade neki koji se predstavljaju kao veliki znalci !
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Nemam stari nick,ovo je prvi na ovom forumu a inace me ima na nekim drugim vecim forumima al' to sad nije ni bitno. Ono sto hocu da kazem,zbog vas takvih koji trgujete s necim sto ste dobili od nekog drugog nikad necete dobiti prave stvari. Na sta mislim,evo vam slika pa pogadjajte o kojoj listi je rec (ovo nije hvaljenje,vec odgovor na post)


111.jpg
dobio si odgovor na pm, molio bih te da ako imas nesto, na pm mi i odgovoris da ne spamujemo ovde..izvinjavam se, i neka se slobodno postovi moji obrisu u vezi ovoga..pozdrav
 
Učlanjen(a)
03.09.2013
Poruka
19
dobio si odgovor na pm, molio bih te da ako imas nesto, na pm mi i odgovoris da ne spamujemo ovde..izvinjavam se, i neka se slobodno postovi moji obrisu u vezi ovoga..pozdrav
Nije ni jedno,ni drugo vec lista jednog operatera iz Srbije. Ja se izvinjavam sto ovako ti odgovaram na poruku jer nemam dovoljno postova da uzvratim,tako da moderatori izvinite i razumite. Evo ko voli muziku Deluxe Music
Kod:
http://flash.cdn.deluxemusic.tv/deluxemusic.tv-live/web_850.stream/playlist.m3u8
 
Učlanjen(a)
11.10.2012
Poruka
6
Imam sve cetiri arene rade u broweru linkovi su od moja tv slika je odlicna gledam ih vec mesec dana ne znam kako da izvucem linkove za vlc.
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
SOS Kanal (stream sa njihovog web sajta):

Kod:
[URL]http://fpdownload.adobe.com/strobe/FlashMediaPlayback_101.swf?src=http://edge1.m-kabl.net/mkabl_live/sos.stream/manifest.f4m&autoPlay=false[/URL]
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
42
Pozdrav da li mi moze neko poslati nettv listu kanala za tablet,ili neku listu sa nasim kanalima hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Moze neko da mi poshalje oriontelekom iptv listu na pvt, njihov sam korisnik ali vishe ne radi onaj Orion player sa koga sam mogao lako da izvuchem stream. Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
115
Da li mogu ovi strimovi:
Kod:
rtsp://195.252.114.172/studiob
rtsp://62.240.13.114/skyplus


ići u dreamboksu preko userbouqets.favorites sa referensom 4097 ( openPli image) i kako ako može.
Hvala!
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top