Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.474 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 874 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 192 5,2%

  • Total voters
    3.704
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
UPOZORENJE.....!!!!

„Mekafi”, kompanija koja se bavi bezbednošću na internetu, objavila je listu 10 poznatih ličnosti koje su najrizičnije po sigurnost vašeg računara.

Razlog je jednostavan: mnogobrojni hakeri su postavili viruse na internet stranice u vezi sa poznatim osobama, a do kojih se dolazi putem onlajn pretraga. Tako je za vaš računar najopasnija glumica Lili Kolins, ćerka čuvenog muzičara Fila Kolinsa - od svih stranica sa njenim imenom do kojih se dolazi putem internet pretraživača, čak 14,5 odsto ima viruse.

Lili Kolins je skinula sa trona glumicu Emu Votson, koja je pre nje bila na prvom mestu ove liste.

Na drugom mestu ove godine je pevačica Avril Lavinj, a treće pripada glumici Sandri Bulok. Jedini muškarac na listi je glumac Džon Ham, poznat po ulozi u seriji „Muškarci sa Menhetna”.

Kim Kardašijan se nalazi tek na 35. mestu ličnosti koje su opasne za pretraživanje.

Top 10 „najopasnijih” ličnosti za vaš računar:

1. Lili Kolins

2. Avril Lavinj

3. Sandra Bulok

4. Kejti Grifin

5. Zoi Saldana

6. Keti Peri

7. Britni Spirs

8. Džon Ham

9. Adrijana Lima

10. Ema Roberts
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
ko ima arena 1,2,3,4 a da nije mojatv, ni maxtv, ni vratza, ni sattv, ako zeli neka se javi radi dogovora
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
more

Sbb lista radi odlicno , exyutv kako je krenulo nakon 8 mjeseci dobrog rada , zbog pojedinaca ce biti ugasena steta
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Imam ja Orion Arene koje rade duze vreme a bez proksija od skoro, al' ne pada mi na pamet da menjam za neku listu koju svako ima i koja ce danas ili sutra se pojaviti javno od strane nekog mangupa.
prvo, voleo bih da znam s kim pisem i koji ti je stari nick na forumu, a drugo, jasno sam stavio ko ZELI da se dogovorimo da se javi, tako da nije mi jasno da li i sta zelis?
Sbb lista radi odlicno , exyutv kako je krenulo nakon 8 mjeseci dobrog rada , zbog pojedinaca ce biti ugasena steta
ja za listu nisam znao, zato sam i javno bio rekao da je neka zajebancija, a onda sam se izvinio kad sam je dobio. ne znam da li je to tvoja lista, ali dok ti nisi javno napisao ljudi kazu da je super radila, znaci neko od onima kojima si dao su je dali nekome...a za sbb, moj skype ti je goran.milenkovic95 i tamo cemo nesto pm, ne bih javno o tome. poz
ps ljudi koji su se javili i rekli sta imaju i sta zele su dobili odgovore, a oni koji nisu napisali koje arene imaju, molim da napisu, ovako je besmisleno.
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2011
Poruka
651
Meni netraba d3go nego dali ko zna kako bi mogao u iptv set box emulator za android uredjaje ubaciti nasu listu,tj svoju da ubacim ili dali ko zna imali nas portal za mag 200,auru itd box ,uspio sam pokrenuti aplikaciju extra radi ali nezelim da gledam ruse preko nje .pozzzzzz
Kod:
[ATTACH]43611.vB[/ATTACH][CODE]
 

Prilozi

  • IPTV-MAG250-16.jpg
    IPTV-MAG250-16.jpg
    19,6 KB · Pregleda: 580
  • ea6fe21a564aed3b2daf8f6ca7be26ef.jpg
    ea6fe21a564aed3b2daf8f6ca7be26ef.jpg
    52,1 KB · Pregleda: 576
Učlanjen(a)
03.09.2013
Poruka
19
prvo, voleo bih da znam s kim pisem i koji ti je stari nick na forumu, a drugo, jasno sam stavio ko ZELI da se dogovorimo da se javi, tako da nije mi jasno da li i sta zelis?

ja za listu nisam znao, zato sam i javno bio rekao da je neka zajebancija, a onda sam se izvinio kad sam je dobio. ne znam da li je to tvoja lista, ali dok ti nisi javno napisao ljudi kazu da je super radila, znaci neko od onima kojima si dao su je dali nekome...a za sbb, moj skype ti je goran.milenkovic95 i tamo cemo nesto pm, ne bih javno o tome. poz
ps ljudi koji su se javili i rekli sta imaju i sta zele su dobili odgovore, a oni koji nisu napisali koje arene imaju, molim da napisu, ovako je besmisleno.


Nemam stari nick,ovo je prvi na ovom forumu a inace me ima na nekim drugim vecim forumima al' to sad nije ni bitno. Ono sto hocu da kazem,zbog vas takvih koji trgujete s necim sto ste dobili od nekog drugog nikad necete dobiti prave stvari. Na sta mislim,evo vam slika pa pogadjajte o kojoj listi je rec (ovo nije hvaljenje,vec odgovor na post)


111.jpg
 
Natrag
Top