Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 187 5,1%

  • Total voters
    3.698
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
pozz

dali neko zna mozda dal je moguce kod standartnog izgleda kod xbmc izmjenut meni ili pozadinu
meni da ide uspravno a ne lezeci .. i pozadinu iz jer opcija na system ta nepostoji .. molim pomoc
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2009
Poruka
142
pozz

dali neko zna mozda dal je moguce kod standartnog izgleda kod xbmc izmjenut meni ili pozadinu
meni da ide uspravno a ne lezeci .. i pozadinu iz jer opcija na system ta nepostoji .. molim pomoc

Najbolje i najlakse ti je da potrazis na netu ima gomila skins za XBMC pa mijenjaj pa usput vidis sta i kako ti najbolje odgovara...pozzz
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
pozz

dali neko zna mozda dal je moguce kod standartnog izgleda kod xbmc izmjenut meni ili pozadinu
meni da ide uspravno a ne lezeci .. i pozadinu iz jer opcija na system ta nepostoji .. molim pomoc

Za podešavanje standardnog skina,dodavanje prečica od Add-ona, menjanje Wallpapera... evo ti ovo:
System-->Appearance-->Skin-->Settings

image.jpg


A za ostale skinove ovo:
System-->Add-ons-->Get Add-ons-->All Add-ons-->Skin. Pa izaberi sebi neki.

image.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Kad smo vec kod XBMC,mene interesuje kako da koristim EPG i teletext,jer vidim da postoji u opcijama.Da li treba nelakav Add-on,ili skin.Hvala unapred na odgovoru
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Kad smo vec kod XBMC,mene interesuje kako da koristim EPG i teletext,jer vidim da postoji u opcijama.Da li treba nelakav Add-on,ili skin.Hvala unapred na odgovoru

Nađi Add-on TV Guide (EPG), nalazi se među Program Add-ons.

@zaseok ne mogu da ti pošaljem poruku, evo probaj ovaj skin, mislim da nešto ovako tražiš. Pozz

:download:
Kod:
[COLOR=#0000ff]http://ul.to/o5o03xpl[/COLOR]
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top