Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 186 5,0%

  • Total voters
    3.696
Član
Učlanjen(a)
04.10.2011
Poruka
282
pozdrav svima,imam pitanje ako neko moze da mi odgovori,desava mi se ako na potplayeru naletim na strim koji neradi zaledi mi slika na racunaru i nema nikakvu funkciju mis,moram ga iskljucit na prekidac pa ponovo ukljucit,je li zna neko uzrok tome patim se sa tim svakodnevno barem 3 puta,dodje mi komp izbacim kroz prozor,ko zna nek mi da neki savjet ,hvala

Ja sacekam minut...pa mi odmrzne tastaturu...pa u procesima ugasim pot

skini novi pot
Kod:
http://get.daum.net/PotPlayer/v2/PotPlayerSetup.exe
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
pozdrav svima,imam pitanje ako neko moze da mi odgovori,desava mi se ako na potplayeru naletim na strim koji neradi zaledi mi slika na racunaru i nema nikakvu funkciju mis,moram ga iskljucit na prekidac pa ponovo ukljucit,je li zna neko uzrok tome patim se sa tim svakodnevno barem 3 puta,dodje mi komp izbacim kroz prozor,ko zna nek mi da neki savjet ,hvala

To se i meni desava i odem u procese nadjem potplejer i ugasim. ctrl+alt+delete nadjes PotPlayerMini.exe kliknes na njega i End Proces.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
68
Poz, pot player ti je bolje od simple player jedno deset puta to se meni desavalo na simple sa hd kanalima ali od kako koristim pot player nemam nikakvih problema. Ponovo ga instaliras i neka ti sve funkcije budu default, ne gubis nista sto ces pokusati.
 
Član
Učlanjen(a)
21.11.2011
Poruka
21
ma nemoze brate nema kako nisam probao,jednostavno na kraju moram izvuc kabl iz struje da ga iskljucim,gledao bih ja kanale preko vlc ali mi steka tamo,a na pot playeru ide ko podmazano ni to ne kontam
 
Član
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
42
pozdrav
jel imate linkove madjarskih stanica koje bih mogao da gledam preko VLC playera?
 
Član
Učlanjen(a)
21.11.2011
Poruka
21
e moze tako evo sad sam vrsio analizu :D hvala drugar
jos bi nesto dodao,ako slucajno neko ima filmskih kanala,posto me drugo nista bas ne zanima,ono da ubacim u vlc da mi posalje,sad gledam neke filmove bez prevoda ,a jbga nisam ja rastao u oxfordu,razumijem samo kad kazu yes i no :) ako neko ima hvala mu
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.10.2011
Poruka
282
Meni ove verzije je kompletno na korejskom, jel ima negde da se podesi na engleskom?
I obrisi poruke, sanduce ti je puno.

Pa na korejskom dok se instalira...kad zavrshi instal...bude mi na eng sve :)

ili ako bash nece...evo josh jedan
Kod:
http://www.2shared.com/file/Ig9X-vnF/PotPlayer1535188.html
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.11.2011
Poruka
21
ajde brate da probam i to,bude li do toga castim te picem :)
instaliro sam taj potplayer al sve mi na kineskom sta sad da radim ?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top