Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.470 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.694
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
80
bubalejo koliko znam imam deset nettv liste znas,evo sad dajem i ip-d1 liste a ne kao ti dajes fiber to ce trajati jos neki dan , a sto se tice fibera nemas ti nista znas to ce potrajati jos enki dan jer ti ta lista ide preko servera samo da znas,meni ne treba od tebe nista,pitaj sotu koliko imam samo od iphone liste smao to da znas

Ajde tigricu (banovan pre nekoliko dana odavde,i opet reg.) prestani jednom,ti samo zasmejavas ljude ovde,pogledaj kroz prozor dvoje se ispod smeju
Ja svakog dana kupim za 50 ct. nalog u kaficu i gledam do sledeceg Bozica,a nekom i dam.
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2011
Poruka
14
damire, mozeš li mi samo objasniti šta trebam uraditi da ovaj nalog pokrenem , šta treba da skinem,hvala
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
178
Ajde tigricu (banovan pre nekoliko dana odavde,i opet reg.) prestani jednom,ti samo zasmejavas ljude ovde,pogledaj kroz prozor dvoje se ispod smeju
Ja svakog dana kupim za 50 ct. nalog u kaficu i gledam do sledeceg Bozica,a nekom i dam.

pa sto ne pravis na swom komp nalog...nego bacas pare bzv....to je barem lako vmare player...i pravite naloga koliko hocete..:))
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
@bubuleje
Ajde druze prosetaj do kafica za jos jenu listu ali do sledeceg bozica ne ove demo pa mi posalji na pp.
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2011
Poruka
651
Dali mi ko moze pomoci oko stremovanja kanala sa SkyStar2 kartice i progdvb nemogu nikako da skontam ,posjedujem cs liniju koja radi, a ako mogne onda nebi bilo frke da se gledaju mnogi kanali
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
Pozdrav, jel mi moze nego da postavi link za skidanje simple player-a. Hvala
 
Natrag
Top