Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 191 5,2%

  • Total voters
    3.701
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
imam zel svet prijatelju ali za razlika ot tebe ne trazim ot nikom a sam si lupam glavu da dodzjem do nesta a ne samo daj.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
imam zel svet prijatelju ali za razlika ot tebe ne trazim ot nikom a sam si lupam glavu da dodzjem do nesta a ne samo daj.

pa onda ti ne treba ovo što imam ;) a zadržat ću ono za sebe većinu je Sota postavio pa sam poredao ako se nađe neko ko BAŠ to gleda da ima i to, i nije istina da su svi loše kvalitete plus nigdje na netu nećeš naći favorite kanala koji rade na SopCast.
 
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
na SopCast sve kanali kasnat velma, i niko uvazavasch sebe stremer ovo ne gleda samo ovi koi nischta ne mogat da nadzjat ili gi mrze ,gledat ovo.Treba da se razvijasch malo da vidisch staje u svet kako se gleda s kakvo se gleda kakvi sa tendenzij u stremerstvo a ne samo Sota i da 4ekasch ovde.Basch na dobro mesto si upal .xe.xe
 
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
361
na SopCast sve kanali kasnat velma, i niko uvazavasch sebe stremer ovo ne gleda samo ovi koi nischta ne mogat da nadzjat ili gi mrze ,gledat ovo.Treba da se razvijasch malo da vidisch staje u svet kako se gleda s kakvo se gleda kakvi sa tendenzij u stremerstvo a ne samo Sota i da 4ekasch ovde.Basch na dobro mesto si upal .xe.xe

aj dosta tvog pametovanja ode , pusti covjeka da radi , ako je covjek stavio listu to je ok , svidja li se tebi ili ne nas ostale bas briga ......

i nauci se pisati kako triba , nemoj ode slovkati , ako treba otidji u skolu za pravopis
 
Natrag
Top