Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 187 5,1%

  • Total voters
    3.698
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
78
Ljudi regovao sam jednom na fibernet i pialo je da ce da mi u roku od 24h aktiviraju nalog za gledanje 2 dana,i ja sam to poslo i zaboravio,oni su aktivirali 2 dana je proslo ja nisma ni gledao,sad sam obarao sistem i opet instalirao fibernet tv i upisao drugi e mail drugi pass drugo ime drugi broj drugo sve i onda stisnem REGISTRACIJA i on mi kaze da je moje ime i prezime vec regovano,pomocu cega znaju da sam to ja,kad ja nigde nisam napisao tacno ime i e mail sam promenio???
ma neznaju ti ime,vec znaju tvoj IP cod..;) promjeni IP...hehe
 
Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
51
Ljudi regovao sam jednom na fibernet i pialo je da ce da mi u roku od 24h aktiviraju nalog za gledanje 2 dana,i ja sam to poslo i zaboravio,oni su aktivirali 2 dana je proslo ja nisma ni gledao,sad sam obarao sistem i opet instalirao fibernet tv i upisao drugi e mail drugi pass drugo ime drugi broj drugo sve i onda stisnem REGISTRACIJA i on mi kaze da je moje ime i prezime vec regovano,pomocu cega znaju da sam to ja,kad ja nigde nisam napisao tacno ime i e mail sam promenio???

Jedan korisnicki racun jedan PC.
U pitanju je tvoja fizicka, jedinstvena MAC adresa od tvoje mrezne kartice, wireless kartice ili necega slicno sa cime si povezan na internet.
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
fibernet PLayer

U mamicu im!!



Menjam ja IP stalno,ja sam se prvi put prijavio pre 2 meseca i oni aktivirali na 2 dana,al ija zaboravio za to,menjam ja IP 100 puta svaki dan

za MAC Adresu postoji software pomocu kojeg mozes da menjas MAC Adresu tvoje Mrezne kartice

Dodato posle 1 14 minuta:
--------------------------------------------------------------------------
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.903
US HBO
Kod:
mmsh://94.75.250.121:554/48773@729561?MSWMExt=.asf
Pozzzz
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
163
@ivanovic

oni imaju tvoju ip adresu zato nemozes se registrovati,trebas da izkljucis tvoj modem
pa ga opet ukljuci,on da de ici,kod mene isto tako bilo pa islo :)
Trenutno gledam Hayat:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
iptv

informacija za sve

gledanje nettvplus paket nije moguce gledati na vise racunara to znaci i predplatnici nettvplus paketa ako imaju recimo laptop i racunar nemogu u isto vreme gledati nettvplus paket

i ako ste predplatnik pomocu gledanje sa iste ip adrese na vise racunara ce vam se blokira vas account tacnije vas kljuc i sve to ide automatski

sigurno ce se nadje neki pametnjakovic pa ponovo ce krene sa ono klasika spini evo to sto sto sam vam piso je ziva istina i trebamo se zahvalimo pojedincima

u klartextu je cisto nemoguce sa jedan kljuc gledati na vise mesta cak ni sa jedne ip adrese a kljucevi se trenutno izdaju na 24h

pozdrav svima


Postovani,

Ovo je Vas probni kljuc:

!TTV!xyxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx!TTV!

Kljuc ce biti aktivan xx.07.2010.

Da biste dobro kopirali, morate poplaveti sve od prvog do poslednjeg znaka
uzvika, zatim stisnite desni klik pa opcija copy a onda odete u opciju
Alati Player-a, pa unos kljuca, pa opet desni klik i na kraju paste.


Ukoliko ste zadovoljni prijemom i zelite da se pretplatite kontaktirajte
nas e-mailom i mi cemo Vam se javiti.

Paznja! Jednim kljucem mozete pratiti program samo na jednom racunaru.
Ukoliko svoj kljuc date nekome na koriscenje Vi ne mozete u isto vreme
gledati kanale i doci ce do zaglavljivanja kljuca.



Cene pretplate su sledece:

pretplata na 1 mesec: 24 eura
pretplata na 3 meseca: 54 eura
pretplata na 6 meseci: 90 eura
pretplata na 12 meseci: 156 eura

JOS JEDNOM OBAVESTENJE ZA SVE KOI ZELE DA SE PREDRUZE MREZOM IPTV VAZAN JE DOBAR STABILAN UPLOAD I NEK MI SE JAVE SERVER STOI NA RASPOLAGANJU ZA SVE DOMACE FREE SAT KANALE ZA VISE INFORMACIJE MOZETE MI SE JAVITI NA PP (NARAVNO OBAVEZNO FREE)

ZA BUSINESS ILI KO ZELI SOPSTVENI TV DA PRAVI STOIM TAKODJE NA RASPOLAGANJU MOGUCNOST KODIRANJE SIGNALA U NAGRA 3 POSTOJI KAO I TV GUIDE I TELETEXT SERVISA

Dodato posle 19 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

potrebno je sledece

.) dedikate server
.) root pristup preko ssh
.) sistem Linux (UNIX) ja koristim Linux SUSE 11.1
.) minimum 100mb/s konekcija


klint (znaci vi kuci koi saljete live signal) za sobstveni program pustase preko CP ---> Controlpanel direkno sa servera
za austriju preporucujem Chello FIBER 100Mb/s linija oko 70 € mesecno
za sloveniju Provaider T-2 Fiber
za sve ostale minimum 3000Kbp/s Upload (napomena samo Upload)

javitese na pp da vas naucim i da pravimo dobru mrezu software sve je freeware


za slanje SAT signala preporucujem Dreaambox sa VLC Pluginom i po mkogucnosti staticna adresa moze i no-ip nije problem

.) sobstveni TV program za to potreban Logo u .png formatu koi ce se vidi u levom uglu kanala za ovakav projekat preporucujem 2x racunara sa capture kako bise moglo ugraditi SMS servisi recimo kao DM SAT ili TOP Music :dance2::dance2::dance2::dance2::dance2:

ko zeli mene na pp ima ili na MSN
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
18
@ivanovic

oni imaju tvoju ip adresu zato nemozes se registrovati,trebas da izkljucis tvoj modem
pa ga opet ukljuci,on da de ici,kod mene isto tako bilo pa islo :)
Trenutno gledam Hayat:yea:

Ja sam spustio si stem,menjam adresu preko IP CHANGERA,jer ja sam prvi put zatrazio probu pre 2 meseca i kada sam trazio ispislao mi se da ce u roku od 24 h da mi aktiviraju to i rajace 2 dana,ja sam za to i zaboravio,taako da je to proslo i nista,onda sam spustao sistem,IP menjam svaki dan jer skidam sa rapida igrice za sony pa da nebi cekao i meni to NECE,molim te javi mi se na PP da mi obj.malo kako si to uspeo???
 
Natrag
Top