Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.475 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 193 5,2%

  • Total voters
    3.705
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
119
Ne mogu da zamislim kako i zbog cega stavljate kad vam covek dao u poverenju,
tim ne pomazete nikoga vec ocete da se i to zatvori,
i svi ti sto su stavili samo se muvaju 24 sata po forumima kao "udbasi"
da bi sje6ali sve. Kako ne moze niko da bude zahvalan, nego samo da pokvari.


I svi koji su dobili od "parabolicxtc" zasto dajete drugima i gubite poverenje?
Sta izigravate? Mesto da budete zahvalni coveku vi ga podje6avate.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.02.2010
Poruka
650
evo da koristim i ja guzvu i da vas obavestim ako niste vec primetili da vam Player pravio Update na Verziju AlexTV v 2.3.10
kao sto mozete videti imate dodatan meni pod nazivom Filmes koi vam omogucava da gledate filmove ,telenovele itd... naravno u HQ Kvalitetu a stosetice virusa pisaosam hiljade puta na forumovima da ne skidate sa rapidshare itd... Player posto su namerno uploadovali player sa virusom imaga besplatno samo potrazite sa google i to na renomiranim software download saitovima evo jedan link

Kod:
http://alextv.softonic.de/

Garanciju da ne posedjuje VIRUS ovai software vidite takodje ovde pod linkom

Kod:
http://alextv.softonic.de/antivirus-scan

pozdrav svim ljudima dobre volje

PS. napisaosam i zbog toba posto znam da vas ima mnogo koi koristite ovai player posto me pitate na pp kako sta i gde

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

koristite funkciju za prijavu neispravnih kanala kao i za ubacivanje nove stream adrese
funkcija Twiter sluzi da delite medjusobno kanale adrese se naravno ne objave na twiteru samo code koi player prepozna koi kanal gledate i vucega iz baze podataka tolko stosetice toga
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.04.2011
Poruka
138
Pa neka kaze onda ludi milojko ko mu je dao neka kaze javno pa da cujemo to mene zanima koja je to budala a sto se tice alexa lepo od tebe sto si to postavio na myp2p forum i izbrisao link posle 3-4 sata ali dovoljno da neko drugi uzme i okaci tako da nemoj da se pravis ovde kao da si naivan i ne znas nista. A sto se tice tvojih streamova trebalo bi da napises odakle dolaze verovatno doticne dve kompanije ce se zainteresovati za tebe.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.329
Citam da se debatira oko 8-ce koji su dobili streamove svi znate o cemu pisem i za te iste streamove sam se osobno potrudio na par Foruma da se ti isti programi iz javnosti sa Foruma maknu sto mi je poslo za rukom takodjer postoji Forum vama nepoznat na kojem su ti isti Tv programi postovani radi se o domacem Forumu
a sto se tice ludogmilojka i njegovog posta mogu reci da sam te streamove nasao na Ruskom Forumu postovani od clana tog foruma Rusa
i ti isti su se nalazili na myp2p Forumu ako mislimo na iste kanale jer postoje 4 nasa programa a na Ruskom Forumu su bila samo 2 postovana koje dajem na Pm jer nestavljam javno na Forum pa se pitam ako i to nije dozvoljeno cemu onda ovo sve??? na neki nacin treba ljudima izaci u susret i omoguciti im da gledaju makar nesta
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
Kako da se izadzje iz ova situazija

Uvazaemi admin ili 4ovek koi e zaduzen za ovaj forum mislim da je doschlo vreme da se stavi funkzija HIDE za stremovete .Tako mozje svaki da stavi koliko stremove sa potrebni za da se vidi svaki post pad kad stavi 100 da vidimo koliko ludi 4e se registrirauj samo i samo za da vide ovo sto je u kodu i nemat nikakvo u4astije u Internet Radio i Televizija.Ovo e ve4 uradeno na nekoliko foruma i dobro rade .Tako mozje bar malo da se sredi ovo bezobrazno postirane po sve forumi ,pa mozje i da se stavi neschto svestno na ovaj forum ,a ne sve da se prave na umreli lisizi i da 4ekauj da stave neschto i odmah stavjat po drugi forumi.Kad nemasch nikakuv prinus u forum nema i nischta da vidisch .Takvi treba da budat zokoni u ova dzungla u koja svaki radi sta ho4e.
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2011
Poruka
138
Citam da se debatira oko 8-ce koji su dobili streamove svi znate o cemu pisem i za te iste streamove sam se osobno potrudio na par Foruma da se ti isti programi iz javnosti sa Foruma maknu sto mi je poslo za rukom takodjer postoji Forum vama nepoznat na kojem su ti isti Tv programi postovani radi se o domacem Forumu
a sto se tice ludogmilojka i njegovog posta mogu reci da sam te streamove nasao na Ruskom Forumu postovani od clana tog foruma Rusa
i ti isti su se nalazili na myp2p Forumu ako mislimo na iste kanale jer postoje 4 nasa programa a na Ruskom Forumu su bila samo 2 postovana koje dajem na Pm jer nestavljam javno na Forum pa se pitam ako i to nije dozvoljeno cemu onda ovo sve??? na neki nacin treba ljudima izaci u susret i omoguciti im da gledaju makar nesta
Pozdrav
Pa upravo zato zbog tih 8 ljudi neka taj koji je objavio ima muda i nek kaze ja sam a ne da drugi ljudi zbog njega ispadaju govnari. Na myp2p (gde se nalaze svi kanali + 4 sportska) je stavio alex to znam ja a ko je na ruskom ne znam ali navedi ko je. Pa mozes da das na pm ali daj normalnim ljudima koji nisu jebene attention whores da bi im neko rekao hvala za ono sto je neko sa velikom teskocom iskopao treba kao prvo postovati tog coveka koji je to pronasao a ko je ispao budala neka prizna vise ce biti cenjen. @Divak sjajna ideja lepo 200 postova i cao.
 
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
362
lista???

Dobro Ljudi dosta diskusije o tome,lista jos uvek ide,i to je najglavnije,znaci nije otisla na pravu adresu,a iako ode nema problema
sa time,to ide vec nekoliko meseci tako kako je,pa ce ici i dalje tako uz male promene koje moze svako da izmeni ako dodje do toga,a ko ne moze njegov problem.
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
30
ebo vas vise milojko.lepo neko rece.ja sam samo ispao ovde kolateralna steta.lepo se vas osmorica dogovorite ko je izdajnik.a ja sam listu nasao na jednom od 20 foruma juce na kojima je bila.i sav radostan pozurio da to podelim sa vama ovde i lepo sam se proveo sa vase strane.nikad se ne zna kakva vremena dolaze,sta ce se razviti i kako,ja sam upucen u dosta stvari,ali ovde sigurno nikad vise necu staviti nista.
 
Natrag
Top