Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.475 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 193 5,2%

  • Total voters
    3.705
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
gresis neemam ja veze sa njima a ovi sto spiuniraju pa i oni neki od njih kradu sami od sebe suraddnici nettva plusa kradu za sebe od sebe
ja nemam da pokazem nista jer nista neznam a verujem da ni cikakure nista nezna ili
kad god se on pojavi i njemu slicni strimovi crknu i sam govori da se da krekovat net tv plus a cisto sumnjam da je cikakure haker hahaha pomno prati ovaj forum iz pozadine ako niste do sada nekee stvari razbirali i necete
melesavac sakas prva tv ona ti bas radi od nettva plusa sa vlc mnogo golema rabota malce goglas ke nades

kontra
ko se oglasuva so ovoj nacin znajes kako se zbori
napad je najbolja odbrana

hmmm stole vidoviti milan ;) vazno je da ti znas da se neda nista ;)
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Hehehe bas se slatko smejem , ma netreba da idete i da molite dovoljno je da odete na par sajtova koji se ovde svremena na vreme reklamiraju pa cete naci sve (a sve je u poverenju). Ljudi postave konpletne url adrese,copy-paste je magijska komanda pa se posle pitaju kako se blokira....
Poz
 
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
362
gresis neemam ja veze sa njima a ovi sto spiuniraju pa i oni neki od njih kradu sami od sebe suraddnici nettva plusa kradu za sebe od sebe
ja nemam da pokazem nista jer nista neznam a verujem da ni cikakure nista nezna ili
kad god se on pojavi i njemu slicni strimovi crknu i sam govori da se da krekovat net tv plus a cisto sumnjam da je cikakure haker hahaha pomno prati ovaj forum iz pozadine ako niste do sada nekee stvari razbirali i necete
melesavac sakas prva tv ona ti bas radi od nettva plusa sa vlc mnogo golema rabota malce goglas ke nades

Prijatelju ja nisam Bugarin ili Makedonac zato ne razumem nista sta pises
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2010
Poruka
429
Evo jednog vrlo zanimljivog player-a sa svim televizijama (Rumunija,Swiss,Germany,Slovenia i dr)
play103.jpg


Player skinite ispod sa linka,otpakujte i otvorite player (bez instalacije-direct play)
http://adf.ly/625987/zipdownload
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
46
izvini drug ali ja tebe ne razumijem. pozz
sad razumes
nije potrebno se prepucavati po forumu

ti je potreban jedan za krekovat nettv plus plejera i da neznam sta napravis neces nista napravit opet pa opet i opet
jer nepoznajes proces krekovanja
sad pljujte po meni koliko hocete jer je to istina a ne sta cikakure123 kaze
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
220
sad razumes
nije potrebno se prepucavati po forumu

ti je potreban jedan za krekovat nettv plus plejera i da neznam sta napravis neces nista napravit opet pa opet i opet

ok vazno da ti sve znas zasto ne zamjenis vidovitog milana onda ???? i neznam koja fora bi bila da se objavi bug za kljuceve na forumu...
kad bi se to odma blokiralo?????? mislim da smo dosta puta stvaljali sve i sta god se je uradilo posle se je ugasilo.
tako da ne ocekivaj nikad da ce neko staviti nes javno. pozz i uzivaj u svom svetu.
 
Natrag
Top