Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.476 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 193 5,2%

  • Total voters
    3.706
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
5
Pokusavao sam citav dan i moram da priznam da mi nije bas jasno sta da uradim pa da ovi kanali profunkcionisu. Bilo bi zaista lepo da nam neko precizno kaze sta uraditi, koju listu iskoristiti i je li dostupno i za gledaoce u Srbiji? Unapred hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
78
:dntknw:Baš me zanima koji kanal vam neradi?
di-2BO4.jpg

di-SDVA.jpg

di-1I7D.jpg

di-CQQL.jpg

di-NZ1N.jpg

di-7LXX.jpg

di-XRBW.jpg

di-NMKT.jpg

di-4LWX.jpg


da,da radi sve to al samo par sekundi..i stop..
 
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
napischite sve na koi radi ovaj stremove iz koje lokazije ste i ovaj koj ne rade iz koje lokazije pa da vidimo sta mozje da se uradi
 
Učlanjen(a)
01.04.2010
Poruka
351
O kojim stremovima se ovde radi,dosta njih je ovde pusteno,neki rade,neki ne,a neki samo pod desetak sekundi kao ovaj
http://89.212.47.123:8080/stream/?channel=rts1&stream=1mb&u=................. samo ca 10 sekundi onda prebaci na drugi kanal, a oni od sote ponekad rade ponekad ne,vise ne nego da.......itd,ali neki ovde na forumu postaju Buve da sve radi kod njih a nikako da objasne ljudima kako,da bi i drugi gledali,samo se prave pametnjakovici!
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
247
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.04.2010
Poruka
46
Druze Malesevac radi 10 sekundi zbog toga sto jedaqn kluc moze samo za jedan PC
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.165
da,da radi sve to al samo par sekundi..i stop..
Bitno je da radi i da se reklamira kako nerazumijete?
Reklama po forumima navlači nove korisnike to je kao ovisnost.Trebali bi tužit ove iz nettva da ljude truje sa reklamnim streamovima.
Ko zna kolko če vas se navuči na to pa kupiti account makar na mjesec dana.Itako dalje i tako dalje da nedužim,otarasite se toga nikad streamovi u ovakvoj rezoluciji neče biti besplatni koliko puta to mora da se ponavlja to mi samo nije jasno.Sve drugo je samo reklama.
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
178
Bitno je da radi i da se reklamira kako nerazumijete?
Reklama po forumima navlači nove korisnike to je kao ovisnost.Trebali bi tužit ove iz nettva da ljude truje sa reklamnim streamovima.
Ko zna kolko če vas se navuči na to pa kupiti account makar na mjesec dana.Itako dalje i tako dalje da nedužim,otarasite se toga nikad streamovi u ovakvoj rezoluciji neče biti besplatni koliko puta to mora da se ponavlja to mi samo nije jasno.Sve drugo je samo reklama.
Uprawo tako....mozda neko ima..al nije lud..da siri po forumu...jedino sto cete naci jawno na forumu su ove reklame..koje kidaju zivce..
 
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
2
Ima li neko stream za arenu sport 1 jer oni veceras prenose hajduk - dinamo, tnx svima zz
 
Natrag
Top