Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.475 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 193 5,2%

  • Total voters
    3.705
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
42
A gde da nadjem ALEX tv gde moze to da se proba i koji kanali imaju moze li mi neko dati link hvala?
 
Član
Učlanjen(a)
25.06.2009
Poruka
137
kakav ip , resetujem modem i promeni ip , mislis mac adresu znaju ?

Dodato posle 10 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

postoji li mogucnost da mi koji smo to vec jednom koristili da probamo ponovo na istom racunaru?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
1.002
Mozhay.net IPTV player

USA TV.rar(2-7-2011)
Kod:
http://www.4shared.com/file/MG2YloYy/USA_TV_2-7-2011.html


--------------------------------------------------------------------------
Mozhay.net IPTV player
200 kanala iz Rusija i drugi strani na dobur kvalitet nije potreban burz internet nema sezkanija radi perfekto i u pik sat.Kad se startira kanali se odmah obnove.Ima logotipa na kanali i programa za okolo 65 kanali i tako dalje.Treba otvoriti rar fajl i nadji fajl (IpTvPlayer)i go startirati to je sve.Neki kanali idu sa dublaz na RU i EN (FOX,TV1000 i drugi) treba samo da promenite (audio darozschka) ot 1 na 2(1-ru;2-en).Ne rade sve kanale zaschto playera e u prozes test.Pozdrav svima u posebno na titana naTV Sota
Kod:
http://www.4shared.com/file/xDAYnpsP/Mozhaynet_IP-TV_Player.html
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.370
USA TV.rar(2-7-2011)
Kod:
http://www.4shared.com/file/MG2YloYy/USA_TV_2-7-2011.html


--------------------------------------------------------------------------
Mozhay.net IPTV player
200 kanala iz Rusija i drugi strani na dobur kvalitet nije potreban burz internet nema sezkanija radi perfekto i u pik sat.Kad se startira kanali se odmah obnove.Ima logotipa na kanali i programa za okolo 65 kanali i tako dalje.Treba otvoriti rar fajl i nadji fajl (IpTvPlayer)i go startirati to je sve.Neki kanali idu sa dublaz na RU i EN (FOX,TV1000 i drugi) treba samo da promenite (audio darozschka) ot 1 na 2(1-ru;2-en).Ne rade sve kanale zaschto playera e u prozes test.Pozdrav svima u posebno na titana naTV Sota
Kod:
http://www.4shared.com/file/xDAYnpsP/Mozhaynet_IP-TV_Player.html

Raspakovao sam i pokrenem Mozhay.net IPTV player
i piše mi installation corupt !?
U cemu je problem???
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
78
icon1.gif

quote_icon.png
Prvobitno napisao pakost
Ima na Fibernet.rs 6 dana probni test se dobije bez problema za 1 minut



Ajde kazi nam kako da unesemo podatke, posto bilo sta da probam uvek mi kaze vec registrovan a sve sam novo ubacio ?ima li koja fora?
fora je u tome ako si se vec jednom registrovao sa tog kompa(registrvali ti ip) nemozes vise,novi acount moras praviti na drugom kompu,,


e ako imas dinamicki ip,onda bi trebalo raditi,staticki ip prepoznaju i neide,jedino jos probaj odstraniti fiber player ponovo ga instaliraj napravi novi acount pa probaj...trebalo bi ici ako nehtjedne,onda pravi acount u drugom kompu..to je to,u vicini slucajeva tako radi..pozzz

pogresno sam citirao,,al razumjecete...;)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
148
pozdrav svima,
da li je ikako moguce izvuci strimove kanala koje nudi ORION TELEKOM ??

specijalan pozdrav Soti i Miloradu...

:D :D :D
 
Učlanjen(a)
01.04.2010
Poruka
351
icon1.gif

quote_icon.png
Prvobitno napisao pakost
Ima na Fibernet.rs 6 dana probni test se dobije bez problema za 1 minut



Ajde kazi nam kako da unesemo podatke, posto bilo sta da probam uvek mi kaze vec registrovan a sve sam novo ubacio ?ima li koja fora?



e ako imas dinamicki ip,onda bi trebalo raditi,staticki ip prepoznaju i neide,jedino jos probaj odstraniti fiber player ponovo ga instaliraj napravi novi acount pa probaj...trebalo bi ici ako nehtjedne,onda pravi acount u drugom kompu..to je to,u vicini slucajeva tako radi..pozzz

pogresno sam citirao,,al razumjecete...;)

Ja radim tako,instaliram novi windows onda player prijavim se na neku email adresu bez veze,itd,o tome je pre ovog sve napisano zasto ne procitas zadnjih par postova i pokusas da razumes sta ljudi pisu,vise se o tome nesme ni reci
 
Natrag
Top