Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 185 5,0%

  • Total voters
    3.695
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Prosla strana sem Surovog virusa koji je stavio linkove ,cela strana samo komentari.

Ja predlazem da se ova tema ocisti i samo da ostanu linkovi u njoj.

A da se otvori nova tema:
Pljuvanje na Internet Radio i Televiziju
I to bi onda bila najmocnija tema i imala najvise postova na svim forumima ikad...

Vidi razmisljano je bilo i u tom pravcu da jednostavno tema sadrzi samo strimove i nista vise.....bez bilo kakvih komentara ,pitanja i tome slicno.....

Medjutim smatram da je ovo forum i da smo svi tu da naucimo nesto novo,razmenimo iskustva,pomognemo jedni drugima......

Mnogi to zloupotrebljavaju.....Ja gledam 2 liste i sada je meni stalo da liste sve ostale se sto pre ugase....mislim stvarno.....
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
To ti smatras.........samo nevidim razlog zasto bi to bio cilj bilo koga od nas i kakve mi tu koristi imamo da se lista sto pre ugasi....

SerbianForum nije samo ova tema,a ovo je najproblematicnija tema ....I to cak probleme prave oni pa da upotrebim izraz kolege, koji su ovde prve korake napravili,i sada kada dosli do nekih saznanja sve im smeta i digli nos.....

Ako vam netreba ova tema,nije problem mozemo i to da resimo,nama u administraciji jos manje treba i samo nam zadaje probleme.....bas zbog takvih korisnika koji nista ne postuju.....

Napisano je pravilo sta se sme sta nesme.....sta ide u hide sta ne........Ovde treba neko da noceva u ovoj temi i prati svaki post.....Mislim stvarno.....
Nisam spominjao da ima neko koristi od toga....ali da lista radi pola godine dok se ne pojavi tu....onda ji je trajanje jos samo dan ili dva....dok su bile zabrane sve je to dosta bolje izgledalo....ali tako ste odlucili vi admini i moderatori....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nisam spominjao da ima neko koristi od toga....ali da lista radi pola godine dok se ne pojavi tu....onda ji je trajanje jos samo dan ili dva....dok su bile zabrane sve je to dosta bolje izgledalo....ali tako ste odlucili vi admini i moderatori....

Pa to je logicno i samo znak koliko je ovaj deo posecen i koliko se prati......i cim se postavi bude preneseno ako vredi na ko zna koliko jos mesta,i hteli nehteli brzo mora da pukne.....Ja sam to pricao ko zna koliko puta i naglasavao.....

Dodje lik i postavi ,naravno mi unapred neznamo sta ce postaviti.Ako ima nekoga ko je tu i prati iz stafa, ako to nije ok odreagovace.Ako nema nikoga da primeti to ode u etar.....sta mi tu mozemo.....

Ako hocete opet zabrane nije nikakav problem,samo recite i od sutra ce nastupiti.....za koje god liste zelite......
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
forum i jeste da se nesto drugo napise sem copy/paste nekog url-a,
evo malo italijana
Kod:
rtmp://194.116.73.234/quartaretetv2/quartaretebluweb
inace sam se naucio da stavljam samo po koji url da nakupim bar 5000 postova :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
239
Pa to je logicno i samo znak koliko je ovaj deo posecen i koliko se prati......i cim se postavi bude preneseno ako vredi na ko zna koliko jos mesta,i hteli nehteli brzo mora da pukne.....Ja sam to pricao ko zna koliko puta i naglasavao.....

Dodje lik i postavi ,naravno mi unapred neznamo sta ce postaviti.Ako ima nekoga ko je tu i prati iz stafa, ako to nije ok odreagovace.ako nema nikoga da primeti to ode u etar.....sta mi tu mozemo.....

Ako hocete opet zabrane nije nikakav problem,samo recite i od sutra ce nastupiti.....za koje god liste zelite......

Zbog mene kako hocete,mozete i vratit zabrane, ja neidem na forume da nadjem nesto da gledam jer imam sve kanale koji me zanimaju(placam dva servisa) ali mislim da je bolje i ovako javno postavljat jer prije par mjeseci kad sam manje kanala imao mozda sam i potrazio nekom i niko mi nista nije dao od tih zabranjenih lista, osim mikusa i silverplatinium i to ne odje nego na email ili skype
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nisam spominjao da ima neko koristi od toga....ali da lista radi pola godine dok se ne pojavi tu....onda ji je trajanje jos samo dan ili dva....dok su bile zabrane sve je to dosta bolje izgledalo....ali tako ste odlucili vi admini i moderatori....

I jos nesto.......

Mislis da ja volim kada je silver za novu godinu postavio 10 unistrima od kojih 2-3 koja sam mesecima gledao......i nisam hteo da ih diram,a mogao sam,jer sam im odmah znao vek trajanja....Racunao sam sta ima veze neka gledaju ljudi malo pa makar i 5 dana..nisam bio sebican da sve pobrisem.....

Jer uvek dodju neki novi strimovi posle toga,nadje se nesto novo i zanimljivo......u tome i jeste draz,da svi pomalo imaju koristi od ove teme ,a ne samo njih nekoliko koji sebicno cuvaju sve za sebe......
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Podrzavam administratore , moderatore , jer koliko sam dugo ovde , znam da se trude da odrze svaku kvalitetnu temu i tu su da pomognu kad zatreba ... A razni likovi su dolazili i odlazili , a svako ko je bio uporan i hteo nesto da nauci ostao je i to je i uradio ... Pozz iz Novog Sada :)

Sport TV 1
Kod:
rtmp://$OPT:rtmp-raw=rtmp://89.248.168.130:443/share/live1-rbi6c swfUrl=http://adbuck.cc/player/player2.swf pageUrl=http://sharecast.to/embed.php?ch=live1-rbi6c
Sport TV 2
Kod:
rtmp://$OPT:rtmp-raw=rtmp://89.248.172.239:443/share/live2-bipmr swfUrl=http://adbuck.cc/player/player2.swf pageUrl=http://sharecast.to/embed.php?ch=live2-bipmr
 
Natrag
Top