Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.474 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 874 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 192 5,2%

  • Total voters
    3.704
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.457
Ovo je moj poslednji pokusaj da uspostavim korektan osnos sa komsijama .
Najdobronamernije pokusavam da se lopta spusti na zemlju.
Ljudski je pokusati i pruziti ruku.
Ja sam to uradio i sada je na njima izbor.
U svakom slucaju mi smo za korektan odnos a na njima je da izaberu.
 
Učlanjen(a)
31.01.2014
Poruka
129
Nebi bilo svadje da oni znaju da cene ono sto pokupe odavde.A kad je tako onda netreba uopste obracati paznju na njih neka pisu tamo na onom njihovom web sajtu sta god hoceju.Neka ih i neka vredjaju,necemo vise reagovati.
No parazit.
 
Član
Učlanjen(a)
14.06.2010
Poruka
90
no favorite na kom sajtu ? ja sam clan ovde odavno imao iptv i nisam dolazio jedno vreme ovih dana nameravam da ponovo uzmem iptv kod drugog provajdera pa necu ni dolaziti ovo sto imam trenutno podelicu sa ljudima
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Pozdrav svima zasto ne ubacite strimove u forum i zastitite tokenima kao big tv ili jedan ceski forum i samo da se predstavim ja sam imao nalog privremena koji mi je banovan mojom krivicom,ovaj nalog je napravio jos davno moj komsija i dao mi je nalog pa bi voleo da se vratim na ovaj forum ako je ikako moguce i da se izvinim svima koje sam uvredio na bilo koji nacin jer imao sam velike probleme sa decom pa nisam bio sav svoj u to vreme ali iako sam ovde izvredjan i banovan nekako mi je ovaj forum ostao i dalje zanimljiv jer ovde sam bio nasao ljude sa kojima sam bio u jako dobrim i prijateljskim odnosima kakve nisam dozivljavao ni u stvarnom svetu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Da li može neko da mi pusti arenu za veceras spanski kup na pp.Listu nikom ne saljem,ovde sam vec 3 god
 
Član
Učlanjen(a)
14.06.2010
Poruka
90
munich ovo su ti bosanske arene covek trazi nase
ono radi samo promenite proxy

munich nije isti program

ok no favotite

tacno munich
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
31.01.2014
Poruka
129
no favorite na kom sajtu ? ja sam clan ovde odavno imao iptv i nisam dolazio jedno vreme ovih dana nameravam da ponovo uzmem iptv kod drugog provajdera pa necu ni dolaziti ovo sto imam trenutno podelicu sa ljudima
moj zadnji post se nije odnosio na tebe.Stavljaj brate sta hoces ali po meri valjda znas kako to ide.
 
Natrag
Top