Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.475 66,8%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 238 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 193 5,2%

  • Total voters
    3.705
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
A, sta mislite da ste istu tu SBB listu podelili onako po zasluzi clanovima foruma, mozda bi duze trajala !
 
Učlanjen(a)
31.01.2014
Poruka
129
sbb lista je pocela masovno da se raspada od 24.Januara zahvaljujuci jednom poznatom pojedincu koji je obelodanio labilnim osobama sa drugih foruma.Unistili su pre SBB liste i druge domace liste,Lig tv listu pa i Albanske liste,odatle je pocela i Unistream lista da propada.Tamo je i na hiljade drimbox strimova obelodanjeno.Ne vredi nervirati se,mozda je najbolje poceti ignorisati ih i ne obracati paznju sta god cinili.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
sbb lista je pocela masovno da se raspada od 24.Januara zahvaljujuci jednom poznatom pojedincu koji je obelodanio labilnim osobama sa drugih foruma.Unistili su pre SBB liste i druge domace liste,Lig tv listu pa i Albanske liste,odatle je pocela i Unistream lista da propada.Tamo je i na hiljade drimbox strimova obelodanjeno.Ne vredi nervirati se,mozda je najbolje poceti ignorisati ih i ne obracati paznju sta god cinili.
O tome ja i govorim !
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
Jedno pitanje.Imao sam ovaj programcic koji je isao preko brouswera:RTMP Playlist for SimpleTV player,ali vise ne radi.Da li neko ima neki program za pravljenje rtmp liste za simple plejer kao sto je bio ovaj koji vise nije u funkciji.Unapred hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
115
Kod mene prekida i trza, kao da je i stala. Ako bi mi neko poslao samo pink za vlc, tačnije za userbougets u boksu, bio bih mu puno zahvalan.
 
Natrag
Top